Збір коштів на підтримку розвитку проекту UA Modna

29 жовтня 2014
Редакція
 

Нам потрібна ваша підтримка!

Ми раді сповістити усіх, хто підтримує UA Modna про запуск збору коштів для проекту UaModna на Спільнокошті. Ви можете підтримати наш проект зробивши благодійний внесок на користь проекту зайшовши на сайт Великої Ідеї.

Велика Ідея - це платформа соціальних інновацій, яка допомагає відбуватися хорошим та позитивним речам та подіям. Це можливість стати благодійником та приєднатися до реалізації унікальних громадських проектів та можливостей.

Проект UA Modna популяризує український креатив у культурному, науковому і громадському контексті та об'єднує людей з усього світу, котрі вірять, що українці — модний народ!

Статті, інтерв'ю, фото, відео, проза, лірика, арт – кожного дня нові публікації з'являються на сторінках UA Modna. Тут ви знайдете цікаві дослідження, висвітлення соціальних питань, авторські погляди на актуальні події, творчі доробки сучасників.

UA Modna має амбітну мету сформувати справжній рух молодих душею, активних, творчих та запальних людей з усіх куточків світу. В подальшому, це дасть можливість реалізовувати корисні громадські проекти, піднімати рівень культури та заповнювати якісним продуктом інформаційний вакуум в Україні та за її межами.

Як ви можете допомогти проекту? Станьте доброчинцем на Великій Ідеї та вкладіть бажану суму на розвиток веб-платформи UA Modna. Ми цінуємо вашу допомогу та підтримку!

Детальніше про мету, потреби, команду та подарунки шукайте на сайті Велика Ідея.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Василь Василь 30 жовтня 2014
ніяк не можу зареєструватись чи зафондувати
Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше