У Запорізькій області почала працювати перша черга найбільшої сонячної електростанції в Україні

25 квітня 2018
Кирило Кр.
У місті Токмак Запорізької області запустили в експлуатацію першу чергу найбільшої в Україні сонячної електростанції. Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на прес-службу компанії-оператора станції - компанію Тоkmak Solar Energy.

Потужність першої черги, запущеної в експлуатацію, становить 11 МВт, а загальна потужність після завершення будівництва буде сягати 50 МВт. Будівництво сонячної електростанції планується завершити в грудні 2018 року, після цього вона зможе забезпечувати електроенергією шість районів Запорізької області, а також курорти на узбережжі Азовського моря.

Повідомляється, що завдяки цій станції в атмосферу щорічно буде викидатися на 24 000 тон менше вуглекислого газу - приблизно стільки ж викидають в атмосферу 15 000 автомобілів.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше