У Києві встановили рекорд на найбільш багатонаціональний пікнік

22 червня 2016
Редакція
У Міжнародному пікніку на території Національного ботанічного саду ім. Гришка взяли участь понад 50 чоловік, які представляють 23 країни світу.

Кого тільки не було на вихідних у ботанічному саду! Представники Болгарії і Чада, Нідерландів і Нігерії, Китаю та Ізраїлю, Грузії, Ірану, Австралії, Німеччини, Анґоли, Кореї, Японії, Азербайджану, Сьєрра-Леоне, Росії, України, Білорусі, Конґо, Люксембурґа, Франції, Португалії, Казахстану зібралися у Міжнародний день пікніка, щоб з’їсти м’ясо з аджикою і свіжою зеленню, пограти у бадмінтон і заразом стати учасниками рекорду на найбільш багатонаціональний пікнік.
 
"Пікніки — головна літня "соціальна мережа", яка об’єднує людей не у віртуальному, а в реальному світі, — говорить організатор Міжнародного пікніка Оксана Панкіна. — Ми дуже раді, що сьогодні нам вдалося зібрати за одним столом представників різних народностей, і всі вони швидко знайшли спільну мову. Це ще раз доводить, що дружні посиденьки, смачна їжа, вино об’єднують усіх, незалежно від статі і віку, походження і соціального статусу".
 
Поки учасники знайомилися один з одним, Віталій Зорін, представник Національного реєстру рекордів України, заповнював анкети і рахував представлені на пікніку країни. У результаті вийшло, що на перший Міжнародний пікнік з’їхалися представники 23 народностей. Усі вони отримали картку учасника всеукраїнського рекорду.
 
"Я вперше бачив людей стількох національностей за одним столом, і всі ми чудово порозумілися! — говорить японець Юкі Гасеґава. — Це дуже гарний формат. Сподіваюся, ми знову зустрінемось, і знову все буде так же смачно!".
 
Годували на Міжнародному пікніку дійсно смачно і ситно. Артем Клобуцький, професійний шеф-кухар, голова журі Чемпіонату пікніків, приготував обід на всю компанію: на закуску запропонував пхалі та хачапурі по-аджарськи, основною стравою були кури, смажені на решітці, з аджикою, свіжими овочами та зеленню, а на десерт — більше 10 кілограмів черешні і полуниці. Крім того, багато хто приніс на пікнік свої національні страви. Так, пара з Австралії спекла печиво, яке готували австралійські жінки своїм чоловікам під час війни, — таке печиво могло зберігатися більше двох місяців і не псувалося під час походів. Подруги з Казахстану спекли для всіх традиційний казахський хліб, родина з Ірану пригощала учасників пікніка пловом з іранським рисом і барбарисом, а сім’я з Болгарії — традиційним сирним пирогом баніцею.
 
Розходитися компанія довго не хотіла, учасники обмінювали номерами телефонів і обіцяли один одному скоро зібратися знову — на другому Міжнародному пікніку.
 
Вибрати краще місце для пікніка, дізнатися про розпалювання вогнища на локаціях та про приготування різних страв ви можете на сайті picnic.borjomi.com.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше