Творці п'яти успішних проектів на Kickstarter збирають кошти на магнітне кріплення для смартфона

24 листопада 2017
Сергій Присяжнюк
Одеська команда, яка створює лайфстайл-проекти під брендом AGE, з 2015 року провела вже п'ять успішних кампаній на Kickstarter. Набір преміум-аксесуарів для чоловіків, дві версії кобури для телефону і дві моделі сукні-трансформера принесли українцям $340 000 попередніх замовлень. На новий проект - магнітне кріплення для смартфонів Placeon - одесити планують зібрати від $3000.
 

 
Placeon вирішує проблему швидкого доступу до смартфонів. Він складається з трьох компонентів: кріплення, яке клеїться до смартфону, та двох кріплень - для речей і будь-яких рівних поверхонь. Перше дозволяє причепити телефон до штанів або до рюкзака, а друге - закріпити його на стіні. Смартфон чіпляється до кріплень за рахунок невидимих магнітів. Всі деталі вирізаються з цільного шматка авіаційного алюмінію на фрезерному верстаті з програмним управлінням.
 
Ціна на комплект з одним кріпленням стартує від $19 - на 33% нижче майбутньої роздрібної вартості -  $28. Повний набір обійдеться бекерам в $27, що дозволить заощадити $15. Комплекти з різним набором кріплень коштують на час кампанії від $42 до $67.


 
Роботу над Placeon почали в березні, а перший прототип з'явився на початку червня. Розробляли продукт і готували його до виробництва троє людей - СЕО проекту Евеліна Смульська, співзасновник AGE Артем Гавр і Сергій Бугер. Всього в команді бренду шість чоловік. Кампанія завершиться в кінці грудня, а через два місяці з Одеси надсилатимуть перші продукти для бекерів. Виробляти Placeon будуть в Україні.
 
Нещодавно завершили краудфандинг на Kickstarter ще два українських лайфстайл-проекти - рюкзак HURU і куртка City Jacket. Перший приніс творцям $52 000 - втричі більше початкової мети, а другий - $45 000 замість очікуваних $20 000. Всього за даними Української асоціації венчурного капіталу на серпень 2017 року українські проекти зібрали завдяки краудфандингу близько $2 млн.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com