Триває прийом заявок на масовий англомовний онлайн-курс з медіаграмотності

27 лютого 2018
UAPOST.US
До 7 березня триває прийом заявок на відкритий масовий англомовний онлайн-курс з медіаграмотності (Massive Open Online Course – MOOC).

Слухачі курсу зможуть вдосконалити знання англійської мови та в той же час дізнатися більше про сучасні засоби масової інформації.
 
uapost.us
 
Проект побудовано на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної онлайн-платформи Coursera. Більш детальна інформація доступна тут.

Це розвиваючий курс, що поєднує вивчення англійської мови та навички медіаграмотності. Курс був спеціально розроблений з метою надати учням інформацію щодо медіа та навчити найкращим шляхам отримання даних за допомогою сучасних ЗМІ. Участь в курсі вимагає знання англійської мови приблизно на рівні B1 (згідно із загальноєвропейською класифікацією рівня володіння іноземною мовою CEFR).

Участь в курсі безкоштовна. Він містить шість 2-3 годинних групових занять з фасилітатором та самостійну роботу. Після закінчення навчання слухачі отримають Сертифікат про походження курсу.

Заняття відбуватимуться в 20 містах України: Бучач, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Кам'янець-Подільський, Київ, Конотоп, Краматорськ, Кропивницький, Луцьк, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон і Хмельницький.Дата початку занять – середина березня. Дата закінчення – кінець квітня. Точні дати та місця проведення будуть повідомлені відібраним слухачам регіональними фасилітаторами заздалегідь.

Щоб взяти участь у конкурсі та стати слухачем курсу, заповніть анкету за посиланням goo.gl/dtZrt6 не пізніше ніж 7 березня 2018 року.

Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 10 березня 2018 року. Конкурс базуватиметься на принципі регіонального представництва, рівня володіння англійською мовою та мотивації кандидата.

Дізнатися деталі про курс можна за номером +380 95 372 91 79 або за електронною адресою gosvitlo.info@gmail.com.

Масовий відкритий онлайн-курс англійської мови та медіаграмотності проводиться Регіональним офісом з питань викладання англійської мови (RELO) та відділом преси, освіти та культури посольства США в Україні (Київ). В Україні проектом займається громадська організація "Український центр громадських ініціатив "Світло".

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше
Про подорожі українською: 9 цікавих Youtube-каналів
Звичайно, в мережі можна знайти безліч інформації про подорожі, зокрема і цікаві відео-блоги на Youtube. Однак, якщо говорити про україномовний сегмент у цій сфері, варіантів, виявляється, існує не так вже й багато...
Читати більше
Гран-прі Київ 2018
Вже вчетверте Благодійний фонд "Об'єднання світових культур" організовує в Києві Міжнародний юнацький конкурс-фестиваль класичного танцю "ГРАН-ПРІ КИЇВ" 2018. Хто захоплюється балетом - не пропустіть 19-21 березня. Цього року сцена Національної опери України збере найкращих з​і всього світу
Читати більше