Топ-10 зарубіжних освітніх програм лютого

5 лютого 2015
UAPOST.US
Щомісяця platfor.ma розповідає про різні стипендії, гранти і стажування, дедлайни яких уже скоро. У цій добірці — резидентська програма з візуальних мистецтв, стипендії на навчання в Німеччині та Норвегії, докторські дослідження в Польщі чи Фінляндії, стажування у Гарварді та Центрі європейських студій і стипендіальна програма для журналістів у США.
 


Стипендіальна програма від World Press Institute

Дедлайн  — 15 лютого.

World Press Institute запрошує професійні журнали взяти участь у стипендіальній програмі, ціль якої – познайомити учасників з роботою американських ЗМІ, обговорити роль і обов'язки вільної преси в демократичній країні.

Програма зазвичай розпочинається в серпні та триває до середини жовтня. Стипендіати проведуть 4 тижні у Міннесоті, а також відвідають кілька інших міст США, у тому числі Нью-Йорк і Вашингтон. Детальніше про заходи у рамках програми можна прочитати тут. Організатори покривають всі витрати учасників.

Ідеальний кандидат має мати 5 років досвіду журналістської роботи та добре знати англійську мову. Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн-заявку.

Детальна інформація  — на сайті.Можливо, вас також зацікавлять:

9 освітніх програм для журналістів
Global UGRAD - програма обміну для студентів ВНЗ

 

Резиденція у сфері візуальних мистецтв в Угорщині

Дедлайн —  22 лютого.

Інститут передових досліджень Центрально-Європейського університету запрошує професіоналів, які працюють у сферах візуальних медіа, кінематографу, цифрового мистецтва, взяти участь в резидентській програмі, під час якої можна провести дослідження або ж реалізувати власний проект.

Розмір щомісячної стипендії —  від 1500 до 2500 євро, тривалість програми — від 3 до 6 місяців, залежно від досвіду й професійних успіхів кандидата. Організатори також пропонують житло, офісне місце для роботи, невеликий бюджет на дослідження/продакшн та технічну підтримку від CEU Media Lab.

До участі запрошуються митці, які мають диплом магістра або PhD з візуальних мистецтв, кіновиробництва, мають портфоліо реалізованих арт-проектів та відмінно знають англійську мову.

Матеріали — CV, мотиваційний лист, опис візуального проекту — слід надіслати на електронну адресу: IAS_art_applications@ceu.hu.

Детальніше  —  на офіційному сайті.

Літнє стажування в Гарварді

Дедлайн — 16 лютого.

Центр Беркмана з вивчення інтернету і суспільства Гарвардського університету приймає заявки на програми літніх стажувань 2015, в рамках яких інтерни візьмуть участь у реалізації проектів на перетині права, технологій, інновацій та матимуть нагоду обговорити взаємозв'язок між інтернетом і громадською активністю. Стажування буде оплачуватися —  $ 11.50/година, і триватиме з 1 червня до 7 серпня.

Взяти участь у стажуванні можуть студенти всіх спеціальностей, їм потрібно заповнити онлайн-заявку тут.

Студенти юридичних факультетів заповнюють окрему заявку.

Детальніше читайте на офіційному сайті.

Стипендії для навчання в Норвезькій бізнес-школі

Дедлайн — 1 березня.

Фонд А. Вільхелмсена надає стипендії для навчання у Норвезькій бізнес-школі на магістерських програмах. Розмір стипендії — NOK 75000 на семестр, тривалість навчання — 2 роки. Для отримання стипендії кандидати, які задовольняють вступні вимоги обраної магістерської програми, мають заповнити онлайн-заявку і підготувати мотиваційний лист.

Детальна інформація опублікована на офіційному сайті.

Стажування у Центрі європейських студій імені Вілфреда Мартенса

Центр європейських студій імені Вілфреда Мартенса, заснований у 2007 році як офіційний аналітичний центр Європейської Народної Партії, пропонує програми стажування тривалістю від 3 до 6 місяців для випускників і молодих дослідників. Програма допоможе стажерам дізнатися про діяльність Європейського союзу і ознайомитися з роботою європейських інституцій у Брюсселі.

Організатори виплачують стипендію. Кандидат, який має диплом про вищу освіту, академічний досвід у сфері європейської політики та відмінне знання англійської мови, може надіслати CV і мотиваційний лист на електронну адресу jobs@thinkingeurope.eu з темою листа "Internship".

Заявки приймаються протягом всього року. Детальніше читайте на офіційному сайті.

Гранти Фонду імені Гайнріха Бьоля

Дедлайн  —1 березня.

Фонд імені Гайнріха Бьолля щороку надає близько 1000 стипендій на навчання за програмами бакалаврату, магістратури та аспірантури. Студенти бакалаврату та магістратури можуть подавати заявки на участь в конкурсі стипендій до початку навчання або ж протягом перших трьох семестрів. Аспіранти для участі в конкурсі повинні надати документи, що підтверджують факт зарахування до аспірантури німецького ВНЗ.
Для участі в конкурсі потрібно заповнити аплікаційну форму, підготувати завірений переклад диплому про вищу освіту та сертифікат про знання німецької мови. З повним списком та процесом подачі документів можна ознайомитися тут. Переваги у конкурсному відборі мають студенти, які вивчають природничі, технічні науки та журналістику.

PhD-стипендії з соціальних та гуманітарних наук

Дедлайн — 26 лютого.

Німецький фонд "ZEIT-Stiftung" запрошує PhD-студентів, які займаються проектами у сферах соціальних чи гуманітарних наук, взяти участь у стипендіальній програмі "Траєкторії змін". Програма має на меті дослідження процесів політичних, соціальних та економічних трансформацій у регіонах, що межують з ЄС. Розмір стипендії – 1200 євро на місяць. Організатори надають фінансову підтримку як PhD-студентам на різних етапах написання дисертації, так і випускникам, які тільки розробляють проект майбутнього дослідження. Для участі потрібно заповнити онлайн-заявку, яка містить пропозицію проекту, його план та часові рамки, копію університетського диплому і фото.

Детальна інформація опублікована на офіційному сайті.

Cтипендіальна програма Лейна Кіркланда


Дедлайн  — 1 березня.

Польсько-американський Фонд Свободи і Фонд освіти для демократії запрошують політиків, підприємців, діячів культури, викладачів, журналістів, зацікавлених у розвитку демократії та громадянського суспільства у своєму регіоні, до участі в стипендіальній програмі імені Лейна Кіркланда. Учасники програми зможуть повчитися 2 семестри у ВНЗ Польщі або ж пройти професійне стажування у державних чи приватних організаціях. Список навчальних закладів, з якими найчастіше співпрацює програма, можна знайти на сайті. Організатори надають стипендію розміром 1800 злотих на 9 місяців. Додаткова стипендія покриває оплату за навчання, проживання у Польщі, страхування, транспортні витрати.

Серед вимог: диплом магістра, вік — до 35 років, мінімум 2 роки професійної діяльності та знання польської або англійської мови. Кандидати мають заповнити онлайн-заявку, яка містить особисті дані й опис пропонованого проекту.

Детальніше  — на сайті програми.

PhD-програми з інженерії, дизайну та інформатики

Дедлайн — 23 лютого.

Школа інженерії та інформатики Університету Сассекса пропонує 9 докторських стипендій на факультетах інженерії і дизайну та інформатики. Стипендіати можуть приєднатися до уже існуючих дослідницьких груп або ж запропонувати свій власний проект, який відповідає науковим інтересам Школи. Організатори протягом 3 років виплачують стипендію розміром £13 863 на рік, а також покривають певну частину плати за навчання (залежно від кваліфікацій кандидата).

Отримати стипендію можуть бакалаври факультетів інженерії та інформатики, які мають відмінні академічні успіхи. Для цього слід заповнити онлайн-заявку, в якій вказати своє бажання взяти участь у конкурсі на стипендію. Детальніше — тут.

Вся інформація про стипендії опублікована на офіційному сайті.

Стипендії Уряду Фінляндії

Дедлайн — 16 лютого.

Уряд Фінляндії надає стипендії молодим науковцям для навчання на докторських програмах та проведення досліджень у ВНЗ Фінляндії. Для отримання стипендії потрібно налагодити зв'язок з ВНЗ, дослідницьким інститутом чи будь-якою іншою науковою установою в Фінляндії, отримати лист-запрошення від наукового керівника. Розмір щомісячної стипендії  — 1500 євро, тривалість програми — від 3 до 9 місяців.

Документи, серед яких аплікаційна форма, CV, план досліджень, слід надіслати до посольства Фінляндії в Україні.

Детальна інформація — тут.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше