Топ-10 ресурсів, які допоможуть вам вивчити англійську мову

5 квітня 2016
Vita.
У сучасному житті знання іноземних мов не тільки дозволяє людині почувати себе більш успішною, але й руйнує кордони та робить навколишній світ цікавішим. Тепер не обов’язково бути поліглотом і володіти безліччю мов, щоб комфортно пересуватися світом і не відчувати незручностей у спілкуванні. Достатньо знати одну-єдину мову – англійську, і це відкриє перед вами широкі перспективи.

У нашій країні знання англійської в кілька разів підвищує шанси отримати високооплачувану роботу, або можливість навчання чи працевлаштування за кордоном.

Згідно з результатами онлайн-дослідження TNS, лише 18% опитаних українців володіють англійською мовою на рівні "вище середнього", а 24% назвали свої знання – середніми. Це означає, що тільки кожен п'ятий українець непогано володіє англійською. Для більшості європейських країн такий показник є занадто низьким. Оскільки майже 40% громадян Євросоюзу володіють англійською мовою досконало, а в скандинавських країнах рівень досягає 70%.

В Україні на сьогоднішній день функціонують тисячі курсів і мовних шкіл для вивчення іноземних мов. При цьому, багато хто намагається вдосконалювати знання за допомогою інтернету спеціальних сайтів, інтерактивних курсів, фільмів з субтитрами і багато іншого, що допомагає вивчати мову самостійно. Важливо, щоб учневі в першу чергу було цікаво залучатися до процесу вивчення. Тому вибирати ресурси для таких занять слід з особливою ретельністю.

Оскільки, 2016 рік в Україні, названий роком англійської мови, UaModna пропонує топ-10 ресурсів, які допоможуть вам швидко та якісно вивчити англійську.
 
Помічниками в самостійному вивченні мови є різні онлайн-платформи, побудовані так, щоб користувач самостійно вибирав спосіб навчання. Наприклад, популярна сьогодні платформа LinguaLeo, яка для вивчення іноземних мов використовує ігрову механіку. Тут користувач може вивчати мову в тій формі, яка йому більше подобається, читати тексти чи слухати аудіокниги, або переглядати відеокліпи.

Серед ресурсів з широким вибором курсів, безсумнівно, лідирує Coursera масштабний проект, який співпрацює з провідними університетами світу і публікує безкоштовні онлайн-курси в різних сферах знань. Студенти дивляться відеолекції, на базі яких здають тести на сайті проекту. Все це - англійською мовою. Навіть один пройдений курс істотно покращить ваш рівень знання мови.

Bussu. На цьому ресурсі можна знайти іноземного співрозмовника та, окрім англійської, є можливість вивчати ще багато інших іноземних мов. На ресурсі велика кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови та інших аспектів вивчення мови. Ваші вправи перевірятиме носій мови, а ви, у свою чергу, його. Також є додаток для iOS та Android.

EdX своєрідна бібліотека інтерактивних курсів, заснована в 2012 році Массачусетським технологічним інститутом і Гарвардським університетом. На сьогоднішній день аудиторія, яка навчається на EdX, становить близько двох з половиною мільйонів людей з усього світу. Лекції на платформі проводяться декількома мовами, однак основною все ж залишається англійська.

Щоб досягти бажаного рівня володіння мовою, самостійних занять може виявитись не достатньо. Існують різні варіанти, які дозволяють займатися англійською або будь-якою іншою мовою з викладачем, не відвідуючи тривалих та дорогих курсів. Наприклад, заняття по Skype. За допомогою онлайн платформи для локальних і скайп-репетиторів Preply можна легко знайти собі педагога, виставивши потрібні характеристики на сайті. Preply володіють широкою базою як місцевих репетиторів, так і носіїв мови, що живуть в США, Великобританії та Австралії.

Livemocha – це соціальна мережа для тих, хто вчить іноземні мови. Livemocha спільнота ентузіастів: вчителі, лінгвісти і, звичайно, всі, хто просто вивчає іноземну мову. Члени спільноти допомагають один одному у навчанні. Ви виконали завдання – а носії мови виправлять помилки. Також є практика обміну текстовими повідомленнями. Відео або аудіо-чат забезпечать кращу практику. Можете знайти напарника: ви вчите англійську, а йому допомагаєте у вивченні української, і все це в режимі реального часу.

Кожен, хто вивчає іноземну мову, рано чи пізно стикається з проблемою правильної вимови. Існує безліч електронних ресурсів, де можна слухати, як говорять носії мови, і самому вдосконалювати свої навики. В цьому вам допоможе такий ресурс, як RhinoSpike – це колекція з декількох тисяч текстів, начитаних носіями мови. База даних тут постійно поповнюється, ви самостійно можете подати заявку, відправивши свій текст, і через деякий час послухати його в аудіоформаті.

З труднощами у вимові окремих слів вам допоможе впоратися Forvo – найбільший у світі електронний довідник вимови, що містить мільйони слів, саме в такому вигляді, як їх вимовляють носії.

Duolingo  сайт сподобається навіть дітям. Тут пропонують велику кількість письмових уроків та диктантів. За один курс ви можете вивчити до 2000 слів. Крім сайту є додатки для iOS і Android.

У мережі можна знайти величезну кількість і електронних, і аудіокниг англійською мовою. Наприклад, Project Gutenberg зробили підбірку з більш ніж 50 тис. безкоштовних електронних і аудіокниг англійською.

Тому обирайте зручний для вас спосіб вивчення іноземної мови та розширюйте свої можливості, подорожуйте та спілкуйтеся з цікавими людьми.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше