Топ 10 найбезглуздіших виправдань запізнення на роботу

29 травня 2014
Редакція
Усім нам траплялося спізнюватися на роботу. Чи то з поважної, чи не з поважної причини, але, думаю, це досить таки життєва ситуація. Однак іноді можна почути дійсно оригінальні, а то й дивні пояснення запізнення або неявки на робоче місце. 

Отже сьогодні я спробувала підібрати топ 10 найбезглуздіших виправдань запізнення на роботу:

1. “Я запізнився в офіс на 40 хвилин, оскільки застряг в ліфті з цікавою людиною. Ці 40 хвилин відкрили в мені нові можливості..”
 
2. “Запізнився на роботу на півгодини тому, що все одно до 10 нічого не буду робити. Зранку всі п’ють чай, а в мене стільки не поміщається..”
 
3. “Я, ххх, запізнився сьогодні на роботу тому, що у мене під вікном робочі знімали асфальт. Я не почув будильник і проспав.”
 
4. “Запізнився тому, що побачив як бабуся грала комп’ютерні ігри і допоміг їй перейти на наступний рівень”.
 
5. “Пропустив декілька робочих днів тому, що розболілась голова, жінка дала таблетку... Останні три дні не пам’ятаю…”
 
6. “Запізнилась з причини того, що не могла знайти зелені махрові шкарпетки. Були ще чорні, але чорні навіюють депресію і я стаю непрацездтаною. Були ще рожеві і сині, але вони надто тонкі, боюсь захворіти грипом чи простудою…”
 
7. “На роботу їхала на машині - дорога непередбачувана, тому їхала повільно. Ризикувати життям заради 10 хвилин робочого часу вважаю піком ідіотизму”.
 
8. “Подумаєш, запізнився на 3 години... А ви зразу дорікаєте…”
 
9. “Систематично запізнююсь, оскільки вважаю, що до всього, що стосується роботи потрібно підходити систематично”.
 
10. Сьогодні, так само як і в попередні дні, я запізнився на роботу через глибоку моральну травму та граничну душевну виснаженість”.
 
Не запізнюйтесь на роботу, а вже як запізнились, придумайте правдоподібне й раціональне виправдання, а краще - просто скажіть правду!


Матеріал підготовано для Редколегії UA Modna
Автор - Анна Петрик
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше
Проект «Всі. Свої» проведе спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів
Проект «Всі. Свої», який об'єднав найбільшу кількість українських брендів на одній платформі, організовує спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів. Поки Київ прийматиме тисячі туристів, 24-27 травня свої двері на Хрещатику відкриє Ukrainian Design Market.
Читати більше