Тіло, воля, дух

14 квітня 2017
Марина Чиянова

Можливо, ці слова вкоротять мені віку. 

Можливо, навпаки, ці бурхливі наслідки 15-річного мовчання втішать когось. 

У світі багато явищ, які спираються на ідеологію.

Ідеологія Європи не така, як нам її подають. Якщо не помічаєш слабкість людини, вона дійсно стає сильнішою. 

Найменше в житті дійсний учасник/креатор революційних/реформаторських дій хоче "подачок". А гранти від подачок ох як відрізняються. Найменше він хоче прискіпливої уваги до свого фізичного тіла. Він хоче іншого - свободи підприємництва, нашої культурної експансії, відродження тієї частини традицій, які мають сенс, поваги до своєї сміливості (у тому числі журналістської). Поваги до своїх усних свідчень, якщо такі є.

Справжніх почуттів, а не завчених фраз. Справжнього розуміння такого явища, як інтелектуальний продукт/інтелектуальна власність. 

Натомість імплікується неважливість сили духу/розуму, віддаленість від багатовимірності дослідження теми інтелекту. 

Звичайно, це погляд креолки, але це погляд креолки-індивідуалістки, яка багато в чому сама доросла до цієї незалежності мислення. Не всупереч системі, а радше паралельно їй. 


Я не повідомлятиму неврологічний діагноз своєї знайомої, але в темному провулку вона встояла і навіть нікого не вбила. Обмежені можливості? Вона сміялася б "класифікаторам" в обличчя! 

То, може, доопрацюємо законопроекти про самооборону для жінок? Витягнемо частину нашої еліти з пазурів деструктивних сект? 

Створимо потужні перекладацькі та IT-профспілки? Розворушимо журналістську спільноту, впровадивши відповідальність за дифамацію?

Під маскою гуманізму може приховуватись соціальний продукт сумнівної якості. 

В 2,5 годинах доповіді було багато замилювання очей та мало позиції "Я+, Ти+". Так мені здається наразі. Безперечно коректно. Відносно конституційно. Приховано підступно. Не розглядалися складні випадки. 

Добре що хоч ідеологію втечі від світу не пропагували. 

Тепер про смаки та преференції. Одним з міністрів, які виступали, я відверто пишаюся. Вона не викривляє реальність або робить це мінімально. Щодо інших є низка питань. 

Ризики законопроекту приблизно такі самі, як у 30-40 -і роки. Підміна етнорозмаїття та репродуктивної свободи нормами, зорієнтованими на невеличку частку населення не всієї Європи. Підкреслюю, це суб'єктивний погляд. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше