Тіло, воля, дух

14 квітня 2017
Марина

Можливо, ці слова вкоротять мені віку. 

Можливо, навпаки, ці бурхливі наслідки 15-річного мовчання втішать когось. 

У світі багато явищ, які спираються на ідеологію.

Ідеологія Європи не така, як нам її подають. Якщо не помічаєш слабкість людини, вона дійсно стає сильнішою. 

Найменше в житті дійсний учасник/креатор революційних/реформаторських дій хоче "подачок". А гранти від подачок ох як відрізняються. Найменше він хоче прискіпливої уваги до свого фізичного тіла. Він хоче іншого - свободи підприємництва, нашої культурної експансії, відродження тієї частини традицій, які мають сенс, поваги до своєї сміливості (у тому числі журналістської). Поваги до своїх усних свідчень, якщо такі є.

Справжніх почуттів, а не завчених фраз. Справжнього розуміння такого явища, як інтелектуальний продукт/інтелектуальна власність. 

Натомість імплікується неважливість сили духу/розуму, віддаленість від багатовимірності дослідження теми інтелекту. 

Звичайно, це погляд креолки, але це погляд креолки-індивідуалістки, яка багато в чому сама доросла до цієї незалежності мислення. Не всупереч системі, а радше паралельно їй. 


Я не повідомлятиму неврологічний діагноз своєї знайомої, але в темному провулку вона встояла і навіть нікого не вбила. Обмежені можливості? Вона сміялася б "класифікаторам" в обличчя! 

То, може, доопрацюємо законопроекти про самооборону для жінок? Витягнемо частину нашої еліти з пазурів деструктивних сект? 

Створимо потужні перекладацькі та IT-профспілки? Розворушимо журналістську спільноту, впровадивши відповідальність за дифамацію?

Під маскою гуманізму може приховуватись соціальний продукт сумнівної якості. 

В 2,5 годинах доповіді було багато замилювання очей та мало позиції "Я+, Ти+". Так мені здається наразі. Безперечно коректно. Відносно конституційно. Приховано підступно. Не розглядалися складні випадки. 

Добре що хоч ідеологію втечі від світу не пропагували. 

Тепер про смаки та преференції. Одним з міністрів, які виступали, я відверто пишаюся. Вона не викривляє реальність або робить це мінімально. Щодо інших є низка питань. 

Ризики законопроекту приблизно такі самі, як у 30-40 -і роки. Підміна етнорозмаїття та репродуктивної свободи нормами, зорієнтованими на невеличку частку населення не всієї Європи. Підкреслюю, це суб'єктивний погляд. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше