Темний бік йоги

22 вересня 2015
Oleksandra Orlova

Адепти йоги безупинно рекламують переваги своєї практики. Більшість з них зазнали таких значних змін у житті, що готові кричати про це на кожному кроці. Але правда в тому, що у йоги є і "темний бік". Існує ряд причин, через які йога може бути несумісна з твоїм звичним існуванням. Подумай, перш ніж руйнувати своє життя і починати практикувати йогу!


 

1. Реквієм за ковбаскою

Якщо ти регулярно займаєшся йогою, то помічаєш, що тіло чутливо реагує на продукти, які ти вживаєш. Для повноцінної та успішної практики ти починаєш відмовлятися від смажених, жирних та гострих смаколиків на користь легших страв. Тож, якщо ти відносиш себе до гурманів та не уявляєш життя без важкенької, але такої принадної трапези, тобі краще триматися подалі від йога-килимка.
 

2. Нічні розваги тепер не для нас!

Ранкові вправи після нестримних веселощів у нічному клубі чи безсонної ночі за переглядами фільмів нагадують тортури. Для гарної практики потрібен здоровий сон, і поступово ти вже нездатна вимкнути режим "ранньої пташки", а кількість вечірок нестримно зменшується.
 

3. А де моя улюблена депресія?

Досить важко розігрувати драму у житті, якщо ти займаєшся йогою, адже ти перетворюєшся на того, хто любить цей світ і весь час помічає його красу й добро. Всіляким песимістам більше нема про що поговорити з тобою, а тим паче нав’язати свою депресію.
 

4. Доведеться відповідати за все самостійно

Чим більше часу ти проводиш на йога-килимку, тим виразніше помічаєш власні недоліки і помилки, аби працювати над їх виправленням. Більше немає сенсу звинувачувати когось у власних невдачах та вадах, адже у тебе є сили, аби стати краще і щасливіше. Тож, якщо тобі дійсно подобається перекладати провину на когось, йога може стати на заваді.
 

5. Плітки більше не в кайф!

Далі стає ще гірше, бо ти вже не відчуваєш задоволення від обговорення чужих помилок і недоліків. Тобі кортить приділяти увагу найкращому в людях та речах, а для деяких твоїх друзів такі зміни можуть здатися повним "обломом". Клуб пліткарок тепер закритий для тебе.
 

6. Ти не впізнаєш свою шафу!

Колись твій гардероб складався виключно зі стильних і красивих речей. Але раптом ти усвідомлюєш, що від початку занять йогою замість нових сукенок і спідничок купила три сотні спортивних легінсів і майок. Що з тобою трапилось?
 

7. Йога зруйнує твої стосунки з усім, що руйнує тебе

Регулярна практика йоги призводить до того, що ти починаєш щиро любити себе і своє тіло. Ти більше нездатна завдати собі шкоди такими звичними примхами, як сигарета, алкоголь, фаст-фуд, підвищена швидкість за кермом чи брудна лайка. Ти - інша, краща версія себе самої. Але якщо тобі подобається твоє життя таким як воно є, краще не берися за йогу!
 

Адаптовано за статею Ali Washington
 

Радимо вам також почитати:
Щиро про йогу
Як провести сеанс йоги вдома
Бікрам-йога. Дехто любить гарячіше

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..", або Знову про мову
Українська мова належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Це єдина на сьогоднішній день державна мова в Україні. А ще українська мова - одна з найкрасивіших мов у світі. Вона дуже багата на синоніми, пестливі слова, має 7 відмінків і навіть слово з 30 літер..
Читати більше
Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше