Там тобі і місце

19 грудня 2016
Galina Mysliva
Знаєте, а мені геть не подобається приказка: "Де родився, там і пригодився". Мене бентежить надто категоричний підтекст цієї фрази. Я вважаю, що місце проживання вибирати не лише можна, але й потрібно. Вибирати свідомо. З відчуттям, з толком, з розтановкою, враховуючи найдрібніші деталі: від клімату, менталітету, ринку праці до кількості ресторанів та інших місць для відпочинку.

Однак, у нашій країні це не до кінця прийнято. Живучи у час величезних можливостей, люди не відрізняються мобільністю. В найкращому випадку переїжджають до столиці, ігноруючи інші міста та країни. Закінчили навчання, влаштувались на роботу. Так і живемо. Пристосовуємось. Не потрібно пристосовуватись, потрібно вибирати. Витратити декілька місяців, а можливо років, але знайти своє місце. Там де ритм життя буде відповідати вашому імпульсу, де вулиці будуть саме для вас - затишними, а кава в улюбленому кафе буде для вас найсмачнішою.

Навіть якщо ризик вам не притаманний і ви ніколи не зможете на завжди покинути рідну місцину, все ж таки подорожуйте, пізнавайте світ і себе. В нашому 21 столітті, коли існує безліч програм обміну та неймовірна різноманітність курсів та практик - це просто гріх, не скористатись можливістю. Ризикуйте, пробуйте і не забувайте, що додому ви завжди зможете повернутись. Якщо маєте можливість, то їдьте навіть для того, аби потім з впевненістю сказати: "А все таки вдома було краще".
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше
Проект «Всі. Свої» проведе спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів
Проект «Всі. Свої», який об'єднав найбільшу кількість українських брендів на одній платформі, організовує спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів. Поки Київ прийматиме тисячі туристів, 24-27 травня свої двері на Хрещатику відкриє Ukrainian Design Market.
Читати більше