Там тобі і місце

19 грудня 2016
Galina Mysliva
Знаєте, а мені геть не подобається приказка: "Де родився, там і пригодився". Мене бентежить надто категоричний підтекст цієї фрази. Я вважаю, що місце проживання вибирати не лише можна, але й потрібно. Вибирати свідомо. З відчуттям, з толком, з розтановкою, враховуючи найдрібніші деталі: від клімату, менталітету, ринку праці до кількості ресторанів та інших місць для відпочинку.

Однак, у нашій країні це не до кінця прийнято. Живучи у час величезних можливостей, люди не відрізняються мобільністю. В найкращому випадку переїжджають до столиці, ігноруючи інші міста та країни. Закінчили навчання, влаштувались на роботу. Так і живемо. Пристосовуємось. Не потрібно пристосовуватись, потрібно вибирати. Витратити декілька місяців, а можливо років, але знайти своє місце. Там де ритм життя буде відповідати вашому імпульсу, де вулиці будуть саме для вас - затишними, а кава в улюбленому кафе буде для вас найсмачнішою.

Навіть якщо ризик вам не притаманний і ви ніколи не зможете на завжди покинути рідну місцину, все ж таки подорожуйте, пізнавайте світ і себе. В нашому 21 столітті, коли існує безліч програм обміну та неймовірна різноманітність курсів та практик - це просто гріх, не скористатись можливістю. Ризикуйте, пробуйте і не забувайте, що додому ви завжди зможете повернутись. Якщо маєте можливість, то їдьте навіть для того, аби потім з впевненістю сказати: "А все таки вдома було краще".
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше