Світ на долоні

Пані Євгенія з Кременчука має понад 30 років викладацького досвіду. Її методологічна компетентність проявляється в усьому - і в уроках, і в організації дозвілля для учнів, і в підході до викладання. 

Ми зустрілися на Приморському бульварі в Одесі. Поговорили про реформи та зміни в методиці викладання предметів природничого циклу і зрозуміли, що безліч цінної інформації тепер потрібно оцифрувати.Моя співрозмовниця є випускницею ОНУ ім.І.І.Мечникова. Вона пройшла великий шлях, щоб дарувати учням знання про красу світу та України. Тепер моє завдання полягає в тому, щоб донести до вас її тези: 

1. Учням потрібна велика візуальна стимуляція.
2. Вони "розквітають" під час подорожей за кордон.
3. Учні здатні змінюватись, коли бачать перспективу.
4. Реформи мають зміст тоді, коли школа має достатню кількість ресурсів для державних закупівель. 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше