Світ на долоні

1 серпня 2017
Марина
Пані Євгенія з Кременчука має понад 30 років викладацького досвіду. Її методологічна компетентність проявляється в усьому - і в уроках, і в організації дозвілля для учнів, і в підході до викладання. 

Ми зустрілися на Приморському бульварі в Одесі. Поговорили про реформи та зміни в методиці викладання предметів природничого циклу і зрозуміли, що безліч цінної інформації тепер потрібно оцифрувати.Моя співрозмовниця є випускницею ОНУ ім.І.І.Мечникова. Вона пройшла великий шлях, щоб дарувати учням знання про красу світу та України. Тепер моє завдання полягає в тому, щоб донести до вас її тези: 

1. Учням потрібна велика візуальна стимуляція.
2. Вони "розквітають" під час подорожей за кордон.
3. Учні здатні змінюватись, коли бачать перспективу.
4. Реформи мають зміст тоді, коли школа має достатню кількість ресурсів для державних закупівель. 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який стосунок має Гелловін до України?
​Незабаром нас очікує дещо контроверсійне свято. Для когось Гелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це – "диявольське свято, яке не повинно з'являтись у лексиконі українців". Але який же стосунок Гелловін має до України?
Читати більше