Суперсиметрія

19 грудня 2017
Roman Bonchuk
ТЕХНОЛОГІЯ БЛОКЧЕЙН Й ЛЕЙБНІЦ

Вже другий день самовільно займаюсь пророцтвом, запалюю в очах співрозмовників інтерес до майбутнього. Зрештою, що може бути цікавішим? А коли здогадки збуваються - дивування безмежне. Спробуємо зробити декілька прогнозів, знаю, що річ невдячна, але...

Першим хто відчув магію цифри був Лейбніц. Найцікавішим є твердження, що усі закони класичної механіки віднайшов не Ньютон, а саме геній Готфріда. Переможців не судять, але засуджують. Отже, сила математики виявилась дієвішою за увесь споконвічний генез законів та аксіом, метафізик й езотерик, магій і світлого чаклунства... Простий алгоритм став більш дієвим за усілякі диструкції та редукції, реколекції й магнетизм лінійних формул - про це, напевно, знали всі, але все геніальне просте. Та просте має бути простим за суттю й функціоналією, а не простим спрощеним.

Монада Лейбніца - це просто, як і дві монади чи три. Можна їх єднати деміургічно в ланцюг й кодувати... Ось так японець / можливо група американських айтішніків / створив у восьмому році технологію блокчейн і я неї повірив. Цікавим є єднання блоків, кожен з яких може містити в собі будь-яку інформацію і, відповідно, бути закодованим, щоб хтось собі те не привласнив. Тобто людина складає необхідну інформацію й файли в блоки й кодує їх. Неймовірно прогресивно.

Вчені кажуть, що комбінацій кодування може бути більше за усі атоми всесвіту. Навіть, якщо сама криптовалюта біткоїн / саме на блокчейні живе біткоїн/зникне чи випарується в квантових полях мереж, всеодно блокчейн житиме й на основі нього буде працювати все у світі: від документів / нотаріуси залишаться без роботи /, музики, творів мистецтва, цінних паперів, контрактів, держзаконів, правил пдр, виборчих процесів, ресторанних меню, медичних препаратів та операцій.Ніхто не зможе зламати інфу в блоках для спекуляцій: зникне корупція, прострочені продукти, ніхто не продаватиме фейкові бренди, зникнуть малі безконтрольні виробництва, операції в лікарнях робитимуть лишень фахові спеціалісти, не буде спекуляцій ліками, буде тотальний контроль праці - система прозора, всі будуть бачити Кредитну історію кожного блока, відповідно, усі зауваження будуть фіксуватись в мережі.

От наявний приклад. Ви йдете до ресторації. Ви замовляєте стейк. На додатку в телефоні ви відвідуєте через блокчейн істрію рестрану: там чітко прописані усі відгуки і про сервіс, й про сам стейк, технологію приготування, досьє кока, навіть історію теля, з котрого узяли шмат м'яса, де його зрощують і чим годують.

Це чудово. 
Це наш порятунок.

Якщо історія погана - ви йдете до іншої ресторації. Й так у кожній сфері. Так ви обираєте собі стоматолога й клініку, за таким принципом купуєте нерухомість й усе інше... Може буде збій, можуть хакери створити подвійні карти блокчейнів чи фейкові лінки, але це дуже рідко. Зрештою, хочеться вірити.

Лейбніцу вітання!!!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше