США допоможуть побудувати велику вітряну електростанцію в Україні

19 грудня 2017
UAPOST.US
Фінансова установа уряду США OPIC схвалила надання $150 мільйонів доларів кредиту для будівництва великої вітряної електростанції (ВЕС) у Запорізькій області.

Згідно з оприлюдненим документам, загальна вартість будівництва ВЕС EUR466 млн ($560 млн). OPIC схвалила надання кредиту на $150 млн і страхування з перестрахуванням на суму до $320 млн.
 
uapost.us
 
Як говориться в описі проекту, передбачається, що Apollo Global Management LLC для його реалізації виділить мезонінний кредит на EUR200 млн. Крім того, компанія LongWing Energy S.C.A. інвестує в проект до EUR84 млн (ця цифра може включати до EUR34 млн інвестицій від General Electric Company).

Натомість, OPIC в рамках проекту виділить кредит на суму до $150 млн. Крім того фінустанова застрахує кредит на суму до $225 для Apollo, а також відсотки по цьому кредиту на суму до $50 млн.

В рамках проекту страховку інвестицій LongWing в обсязі до $81 млн забезпечать Liberty MutualInsurance Europe Ltd. і Indian Harbor Insurance Company (XL Catlin). Натомість, OPIC перестрахує ризик цих компаній на суму до $45 млн.Передбачається, що 62 вітроустановки для будівництва ВЕС поставить General Electric, вона ж забезпечить їх подальше обслуговування.

Встановлена потужність першої черги ВЕС 225 МВт, в подальшому вона може бути розширена до 500 МВт.

Однією з ризикових сторін проекту OPIC вказує важливість локації для багатьох видів птахів і кажанів, а також деякі прогалини у вивченні цього аспекту впливу майбутньої ВЕС на навколишнє природне середовище.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше