США допоможуть побудувати велику вітряну електростанцію в Україні

19 грудня 2017
UAPOST.US
Фінансова установа уряду США OPIC схвалила надання $150 мільйонів доларів кредиту для будівництва великої вітряної електростанції (ВЕС) у Запорізькій області.

Згідно з оприлюдненим документам, загальна вартість будівництва ВЕС EUR466 млн ($560 млн). OPIC схвалила надання кредиту на $150 млн і страхування з перестрахуванням на суму до $320 млн.
 
uapost.us
 
Як говориться в описі проекту, передбачається, що Apollo Global Management LLC для його реалізації виділить мезонінний кредит на EUR200 млн. Крім того, компанія LongWing Energy S.C.A. інвестує в проект до EUR84 млн (ця цифра може включати до EUR34 млн інвестицій від General Electric Company).

Натомість, OPIC в рамках проекту виділить кредит на суму до $150 млн. Крім того фінустанова застрахує кредит на суму до $225 для Apollo, а також відсотки по цьому кредиту на суму до $50 млн.

В рамках проекту страховку інвестицій LongWing в обсязі до $81 млн забезпечать Liberty MutualInsurance Europe Ltd. і Indian Harbor Insurance Company (XL Catlin). Натомість, OPIC перестрахує ризик цих компаній на суму до $45 млн.Передбачається, що 62 вітроустановки для будівництва ВЕС поставить General Electric, вона ж забезпечить їх подальше обслуговування.

Встановлена потужність першої черги ВЕС 225 МВт, в подальшому вона може бути розширена до 500 МВт.

Однією з ризикових сторін проекту OPIC вказує важливість локації для багатьох видів птахів і кажанів, а також деякі прогалини у вивченні цього аспекту впливу майбутньої ВЕС на навколишнє природне середовище.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів.
Читати більше