Перелік додатків для навчання

6 червня 2016
Аня Остапчук

1. Explain Everything

Додаток, в якому можна створювати цікаві презентації, використовувати різні кольори, створювати не типові слайди із додаванням фігур, малюнків та будь-чого. Врешті-решт, ви зможете маніпулювати всім, чим вам заманеться.

2. Inkflow Visual Notebook

Непростий записник - усі нотатки можна вести від руки. Перед вами, так званий, віртуальний папір, на ньому ви можете розміщувати різноманітну інформацію та змінювати розміри. Найчастіше використовується для ведення лекцій.

3. Wikipanion

Власне, та ж Вікіпедія, тільки спрощена. Легкий перехід між посиланями, збережена історія переглядів. 

4. Fit Brains: Logic Trainer

Додаток, який вміщує понад 300 завдань на логіку. 
 

5. Gradeview

Учень чи студент вносить у цей додаток свої оцінки та бачить, на якому він зараз рівні, або скільки треба дотягнути до потрібного результату. Окрім цього, можна бачити досягнення друзів та порівнювати зі своїми. 

6. Flatastic

Додаток більше підходить для студентів, які проживають у гуртожитку. Оскільки програма допомагає організувати прибирання, розділити чергових, час на приготування їжі і при цьому нагадує вам про це.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше