Співачка Ейра навчала дітей як поводитись із грошима

30 серпня 2016
Редакція
Два роки поспіль Ейра приїжджала і виступала на Гала-концерті для дітей табору "Нове покоління", що у Ворохті (Прикарпаття). Співачка настільки надихнулась дитячою енергетикою, що й сама захотіла "поволонтерити". Ейра вирішила ж не просто стати дитячим вихователем, а задіяти дітей в практичній та завжди актуальній темі "відносини з грошима". Щорічно різні майстри проводять найрізноманітніші активності для дітей: починаючи від флористики і гончарства, закінчуючи працевлаштуванням та базовою юридичною грамотністю.

 
"Протягом тижня у 8-ми гуртках наметового містечка (де старші діти) проходили практичні заняття. Ми разом з дітьми в ігровій формі розбирали, як перейти від обмежувальних установок щодо грошей до сприятливих, а також пізнавали основи фінансової грамотності. У процесі взаємодії з дітками я відчула, що для них ця тема є дуже болісною. Але, я вважаю, що нами закладено якісний фундамент, і у майбутньому такі тренінги стануть регулярними для табору". - поділилася своїми враженнями співачка.
 
Наприкінці таборування, Ейра вже традиційно виступила на гала-концерті разом із іншими артистами, серед яких гурти ТаРута, Тікту, а також Віктор Пашник.
 
Нагадаємо, що Міжнародний благодійний фонд "Нове Покоління" реалізовує щорічний проект "Літній табір" для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з різних сиротинців усієї України. В липні-серпні діти віком 8-18 років проводять 2 тижні у навчально-оздоровчому таборі у Прикарпатті. Мета проекту – через майстерні, спілкування з вихователями та однолітками, походи розвинути в дітей-сиріт практичні навички, заохотити їх до навчання, дати їм соціальну орієнтацію і змінити ставлення до світу.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше