Спалення їжі - це встановлення Закону

12 серпня 2015
UAPOST.US
Як думаєш, ти анархіст чи етатист?

Я слідкую за російськими дебатами щодо втоплення та закатування в асфальт конфіскованої їжі...

Знищення їжі для всіх українців, тобто дітей української території, завжди було болісною темою. На цій травмі неможливо фокусуватися. Від неї віє холодом і божевіллям. Заморення - це психологічний тероризм. Вони мають стати на коліна перед словом Партії і підписатися під будь-якими суспільними контрактами.
 
Закон для всіх без часу на його впровадження. Закон - це код радянського союзу в його першій до-комп'ютерній машині. І чим жорстокіше виконання цього коду, тим більш не гуманними стають порядки. 

Життя в математичній моделі рендерить. Будь-який рендеринг передбачає втрату якості вихідного продукту. Ця машина виходить з ладу, тому що її буфер обміну дуже обмежений. Закон не може бути відповіддю до всього. Закони пишуть люди, а люди помиляються. Це ще один закон, до речі.

Дискусія полягає навколо питань: хто має право забороняти, і чи треба виконувати всі закони. Партійна пані, а може, і непартійна громадянка (під прикриттям) зосерджує свою увагу на тому, що Закон мають виконувати безвідносно до ставлення populus. Вона аргументує, що контрабанда має бути знищена. Ось її реакція на репліку одного з дописувачів, який не критикує лінію Партії, але зауважує щодо метод її втілення:

- Это продукты, которые ввозятся не в прямой кишке и не под обшивкой жигулей! Это фуры с продовольствием для продажи населению.
- А вот если бы они провезли бы груз под обшивкой, то там была бы прямая уголовка против самих перевозчиков. Открыто провозимый запрещенный груз же просто изымается на границе. "Для продажи населению" - так все, что везется для продажи, разрешенное или запрещенное, везется для продажи населению, не марсианам. Даже героин.

Уже зрозуміло, що ця пані має аналітичний спосіб мислення. Її математика - картезіанська, а все, що в категорію не потрапляє, вивалюється брудною лайкою або зверхністю щодо інших. Хоча вона має право гидувати. Як Пилип з конопель, у коментарях Сноба.ру, пост українською. Там вона звинувачена в чомусь. Прихильниця курсу Партії пояснює, що вона не розуміє української, тому треба писати російською або англійською. Російськомовний пан з Києва каже: "Перекладіть якимсь чином, автор діло каже". Пилип з'являється ще раз, і перемагає дебати:

"Зате, ігноруючи елементарний Гугл транслейт, вимагає спілкуватися російською, щоб вона могла зрозуміти. Та зовсім не мова є причиною невміння розуміти й мислити, а відсутність розуму!"

Машина не мислить. Вона ритмічно й точно відбиває молотками у своїх цехах. Байти проходять через її сервери. У неї перегріваються плати. Це максимум людського, що їй доступно. Одні слухають ритм, як ця російська пані. Інші втішаються думкою, що державу можна змінювати. Можна. Це лише механізм. І саме тому, він неуникно не вмітиме мислити. У цю машину будь-хто і будь-де може крикнути наказ, і він буде виконаний. 

То ти все ще етатист?

Автор: СРГ ТРШ ЧНК

Читайте також:
Україна — наступна точка входу для постглобалістського франчайзингу
Український кордон – на іржавому замку
Чому популісти гірші, ніж олігархи
В України є достатньо сил, аби зупинити війну
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше