Соціально-освітній проект "Ті, що вражають" охопив 7 українських міст і на цьому не зупиниться

13 грудня 2016
Редакція
65% населення України хоче виїхати за кордон. Про це свідчить дослідження компанії TNS. Цей рекордний за часи незалежності України показник підштовхнув до втілення соціально-освітнього проекту "Ті, що вражають". Серія мотивувальних виступів 26-ти відомих музикантів, телеведучих, журналістів, спортсменів, діячів культури та моди відбулася у 7 містах України, а саме у Маріуполі, Житомирі, Сумах, Херсоні, Івано-Франківську і Полтаві. Фінальний виступ відбувся у Києві. Загалом команда проїхала понад 5,5 тисяч кілометрів.
 
Слухачами проекту стали понад три тисячі студентів по всій Україні. У Маріуполі Володимир Зеленський розповів молоді, чому не поїхав на навчання до Ізраїлю; Соломія Вітвіцька у Сумах поділилася секретом, як дівчині з маленького містечка вдалося стати телеведучою; а Світлана Тарабарова у Херсоні запевнила, що важливо повірити у свої сили на противагу усім перешкодам.
 
Під час туру "Тих, що вражають" до і після виступів спікерів проводилося опитування. Як з’ясувалося, віру студентів у майбутнє України вдалося покращити на 20%, а 16% опитаних почали більше вірити у своє майбутнє на Батьківщині.
 
Промови відомих спікерів були насичені відвертими зізнаннями. Так, Тіна Кароль розповіла студентам, як пережила переломний момент, коли вирішила поставити інтереси України вище власних: "У 2014 році я сиділа на кухні і дуже довго думала про ситуацію, що склалася. Як на мене, тут не може бути якоїсь проміжної сірої зони. Хтось обирає гроші, а хтось — країну. Тоді я свій вибір зробила, розірвала багато контрактів і сказала: "Мы не останемся друзьями". Пісню з такою назвою, яку я тоді написала, багато хто вважав недоречною, але її варто читати між рядків".

Ведуча ТСН Марічка Падалко закликала молодь подорожувати, порівнювати та робити висновки: "Коли мені було 18 років, я за програмою обміну потрапила в Америку. Мені там дуже подобалося. Для пострадянської дитини потрапити, наприклад, у Діснейленд було заповітною мрією. Але я не відчувала щастя та задоволення, тому що поруч не було важливих для мене людей. Тоді я зрозуміла, що США — прекрасна країна, але вона не моя. І тоді прийшло усвідомлення того, що я повернуся жити і працювати в Україну".
 
Актор Олексій Вертинський, який із 12 років грає на театральній сцені, вважає, що потрібно постійно мріяти, не боятися і здійснювати свої мрії. "Найголовнішим у житті є інстинкт самозбереження. Але фахівці говорять, що недалеко стоїть і інстинкт самореалізації. Пам’ятайте, що людина не може повноцінно жити, якщо вона не реалізувала свої здібності", — такі настанови дав актор молодим українцям.
 
Враховуючи соціальний резонанс, який викликав проект, та численні звернення з інших університетів України, генеральний директор "1+1 media" Олександр Ткаченко заявив, що проект "Ті, що вражають" продовжиться навесні наступного року.
 
Більше про проект "Ті, що вражають" дивіться в сюжеті ТСН:
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Viktoria Vovkanets Viktoria Vovkanets 13 грудня 2016
Проект безперечно чудовий, але тут історії переважно медійників, не всі ж можуть працювати на ТБ. Є ще інженери, архітектори, лікарі і т.д. для яких просто нема робочих місць - я сама більше пів року стояла на біржі праці. Прпцюючи інженером в Україні можна заробити 200 максимум 300 євро у той час як можна заробляти 3 тис в Європі і з перспективами карєрного росту, яких в Україні нема бо "кум-брат-сват". Хоч як би мені важко не було я розумію що покинувши країну майже 5 років тому зробила правильний вибір
Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше