Скільки податків ви платите і на що держава їх витрачає: онлайн-калькулятор від "Ціна держави"

Онлайн-калькулятор "Рахунок від держави" допоможе розібратися, куди держава витрачає надходження з податків. Цей інструмент створила команда аналітичного центру "CASE Україна", яка займається проектом "Ціна держави". Раніше ми знайомили вас із їхнім симулятором держбюджету. Але цей калькулятор не залишить байдужим нікого: достатньо ввести в нього суму вашої зарплати, і ви дізнаєтеся, скільки "ваших кровних" насправді пішло в казну.
 
Мета - показати, що жодна з державних послуг не надається безкоштовно. Ви оплачуєте і медицину, і освіту, утримання армії та інші категорії бюджету. Навіть в тому випадку, якщо отримуєте сіру зарплатню або взагалі не працюєте.
 
Щоб розрахувати, скільки податків ви щорічно перераховуєте в держбюджет, потрібно ввести скільки грошей ви отримуєте на руки в місяць і яким чином їх заробляєте. Серед доступних варіантів: зарплата "в конверті", підприємництво (тут потрібно буде прописати суми податків), відсутність роботи. Причому, навіть в останньому випадку податки державі ви насправді платите - елементарно купуючи що-небудь в магазині.
 
Розрахунок відбувається миттєво. Внизу сторінки можна побачити ваш чистий дохід за рік (гроші, якими ви маєте можливість розпоряджатися) та суму, яку отримує від вас держава.


 
При натисканні на чек, користувач переходить на сторінку з докладним описом категорій, на які держава витрачає ваші податки. З точними сумами. Найбільше йде на пенсії, а найменше - на охорону навколишнього середовища.
 
Отриманими результатами можна поділитися в соціальних мережах або порівняти їх із середнім по країні чеком.
 
Крім податкового калькулятора на майданчику є також пенсійний і бізнес-калькулятор, який допоможе розібратися, яку форму ведення бізнесу найкраще вибрати для себе.

Джерело: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше