Школяр з Києва вступив до одного з престижних коледжів США та отримав стипендію в $300 000

14 квітня 2017
Редакція
Для українських школярів з небагатих родин, якими б екстраординарними здібностями вони не володіли, мрія про навчання в Гарварді залишається мрією. Але Георгій з Києва зумів її здійснити, і поїде вчитися в один з найпрестижніших вузів у світі. Всі витрати на навчання, а це загалом $300 000 на чотири роки, покриє грант, який вуз надає талановитим студентам.

Про це повідомляє Ukraine Global Scholars, некомерційна організація, яка допомагає обдарованим українським школярам вступати в найкращі вузи США.
 
Історія Георгія показова саме тим, що він одночасно вступив до шести престижних університетів США і тепер може вибрати, де буде вчитися.
 
ain.ua
 
Також стипендії в престижні американські коледжі отримали ще дві школярки з Києва і Тернополя. Дівчата отримають по $260 000 на навчання в Америці. Ще два кандидати поки очікують на рішення про прийом.
 
"Хлопці зі звичайних сімей, але сплять по 5 годин на день - грають на музичних інструментах, будують стартапи, перемагають на всеукраїнських олімпіадах. Такі великі успіхи в такому юному віці - результат виключно важкої багаторічної праці хлопців, батьків, викладачів", - кажуть в Ukraine Global Scholars.
Ukraine Global Scholars (заснована у 2015 році) надає консультаційну та менторську допомогу дітям, які хочуть здобувати вищу освіту в США, але не можуть собі цього дозволити. Вчитися в Штатах дорого і для самих американців, проте у вузах існують грантові програми, в рамках яких найкращим абітурієнтам пропонують стипендії, що покривають витрати на навчання частково або повністю.
 
Запустили Ukraine Global Scholars випускники Гарварду, Пенсільванського університету, Єля, MIT та інших. Всі вони родом з України і хочуть допомогти своїм співвітчизникам досягти успіху і виростити покоління молодих українських лідерів. Працюють з учнями 8-11 класів, допомагають з процесом подачі заявки, підготовкою до іспитів, а найкращим оплачують заявки і здачу іспитів (у США це платно). Фінансується діяльність UGS за рахунок пожертвувань від партнерів програми.
 
Відбір до програми дуже строгий: у рік Ukraine Global Scholars набирає не більше 20 школярів. Претендувати може будь-який юний українець. Набір в підготовчу групу 2017 ще відкритий.
 
У 2017 році в найкращі американські приватні школи та коледжі США потрапили 13 учнів Ukraine Global Scholars. За даними організації, в сумі хлопці отримали близько $3 млн у грантах. Крім Георгія, Наталії та Соломії, гранти на навчання в США отримали ще 10 студентів.
 
ain.ua
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше