Шість українських стартапів зі сфери кліматичних технологій отримали гранти на 160 000 євро від ЄБРР

В рамках програми підтримки кліматичних інновацій шість українських стартапів отримали від Європейського банку реконструкції та розвитку "кліматичні інноваційні ваучери" (КІВ) на суму 160 000 євро. Всього на першому етапі ЄБРР отримав заявки від більше 40 компаній з різних регіонів України.

Шістьма переможцями стали:

  • Ecoisme (Київ) - пристрій для моніторингу ефективності споживання електроенергії.
  • "Електрокарс" (Київ) - білінгова система для зарядних станцій електромобілів.
  • "Інженерні інновації" (Львів) - технологія виробництва модульних залізобетонних конструкцій.
  • Інститут екології та енергозбереження (Київ) - програмне забезпечення для роботи котлів, що працюють на біомасі.
  • "Укрцентр-Груп" (Hempire, Київ) - ізоляційний матеріал на основі технічних конопель.
  • "ВТС-Комплект" (Дніпро) - рекуператор з картону.


 
Кліматичні ваучери ЄБРР працюють у такий спосіб. Компанії-переможцю потрібно вирішити якесь питання по проекту. Для цього їй необхідно описати завдання, вибрати акредитованого сервіс-провайдера для її вирішення і надіслати заявку. Якщо вона буде схвалена, то компанія оплачує 30% суми підряднику, а решта 70% йому відшкодовує ЄБРР щодо виконання робіт, пояснив СЕО Ecoisme Іван Пасічник.
 
Роман Зінченко, голова ради Greencubator на врученні нагород КІВ.
Фото:
Greencubator
 
В рамках програми КІВ, загальний бюджет якої становить 1 млн євро, до кінця 2018 року планується підтримати близько 50 інноваційних проектів у сфері енергоефективності. Розмір гранту може становити від 20 000 до 50 000 євро в залежності від інноваційності, складності та потенційних переваг проекту.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше