Шість українських стартапів зі сфери кліматичних технологій отримали гранти на 160 000 євро від ЄБРР

В рамках програми підтримки кліматичних інновацій шість українських стартапів отримали від Європейського банку реконструкції та розвитку "кліматичні інноваційні ваучери" (КІВ) на суму 160 000 євро. Всього на першому етапі ЄБРР отримав заявки від більше 40 компаній з різних регіонів України.

Шістьма переможцями стали:

  • Ecoisme (Київ) - пристрій для моніторингу ефективності споживання електроенергії.
  • "Електрокарс" (Київ) - білінгова система для зарядних станцій електромобілів.
  • "Інженерні інновації" (Львів) - технологія виробництва модульних залізобетонних конструкцій.
  • Інститут екології та енергозбереження (Київ) - програмне забезпечення для роботи котлів, що працюють на біомасі.
  • "Укрцентр-Груп" (Hempire, Київ) - ізоляційний матеріал на основі технічних конопель.
  • "ВТС-Комплект" (Дніпро) - рекуператор з картону.


 
Кліматичні ваучери ЄБРР працюють у такий спосіб. Компанії-переможцю потрібно вирішити якесь питання по проекту. Для цього їй необхідно описати завдання, вибрати акредитованого сервіс-провайдера для її вирішення і надіслати заявку. Якщо вона буде схвалена, то компанія оплачує 30% суми підряднику, а решта 70% йому відшкодовує ЄБРР щодо виконання робіт, пояснив СЕО Ecoisme Іван Пасічник.
 
Роман Зінченко, голова ради Greencubator на врученні нагород КІВ.
Фото:
Greencubator
 
В рамках програми КІВ, загальний бюджет якої становить 1 млн євро, до кінця 2018 року планується підтримати близько 50 інноваційних проектів у сфері енергоефективності. Розмір гранту може становити від 20 000 до 50 000 євро в залежності від інноваційності, складності та потенційних переваг проекту.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який стосунок має Гелловін до України?
​Незабаром нас очікує дещо контроверсійне свято. Для когось Гелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це – "диявольське свято, яке не повинно з'являтись у лексиконі українців". Але який же стосунок Гелловін має до України?
Читати більше