Що вибрати: професійну косметику для волосся чи масову продукцію?

4 березня 2019
Редакція
На питання, винесене в заголовок, абсолютна більшість споживачів відповість, що професійна косметика має дуже високу вартість. Тому вибір очевидний: купуємо в супермаркеті або в аптеці.
У цій статті ми познайомимо читачів з критеріями підбору косметики по догляду за волоссям і відповімо на запитання, чому професійні засоби коштують дорожче. Можливо, таки потрібно переплатити?

Основні відмінності професійної косметики

Професійні засоби догляду за волоссям мають таку назву, тому що використовуються майстрами клінік естетичної медицини, стилістами елітних косметичних та перукарських салонів. Майстри відбирають для себе найкращу, з їхньої точки зору, продукцію, застосовують її на практиці і рекомендують клієнтам.

Фахівці кваліфіковано оцінюють препарати, оскільки знають, на що звертати увагу. Основні критерії вибору:
 
  • натуральність компонентів;
  • оптимальне співвідношення складових;
  • гіпоалергенність;
  • застосування для комплексного догляду за волоссям.

Над формулами професійних косметичних препаратів працюють мікробіологічні лабораторії при заводах, де виробляється продукцій для б'юті-індустрії. Натуральні складові вирощуються в екологічно чистих районах. Їхній збір, доставку і зберігання контролюють представники виробника.

Кожний засіб проходить багатоетапну перевірку на відповідність стандартам якості, сертифікується. Вплив перевіряється протягом декількох років. Тільки після всіх етапів професійна косметика під брендами NUA, C: EHKO, KEEN, ING Professional, LCN надходить на ринок і доходить до споживачів.

 Як вибрати косметичні засоби для волосся

На продукції обов'язково є перелік складових, а в анотації розписаний спектр дії і порядок застосування препарату. При покупці споживач повинен ознайомитися із цими даними і прийняти для себе рішення, що купувати.

Другий спосіб підібрати потрібний засіб — порадитися зі своїм майстром в перукарні. Фахівці добре орієнтуються в асортименті продукції, знають особливості вашого волосся.

Професійна косметика продається тільки в спеціалізованих салонах, інтернет-магазинах. Менеджери готові надати кваліфіковану консультацію по кожній лінійці продукції, звернути увагу замовника на особливості впливу засобів на волосся, шкіру голови.

Купуючи продукцію, розраховану на масового споживача, не можна бути впевненим, що досягнеш бажаного результату при використанні косметики. Такі вироби випускаються і поставляються великими оптовими партіями. Концентрація діючих речовин в них набагато нижче, навіть при повному збігу за складом з елітної продукцією. Цим обумовлена ​​значно доступніша вартість.

Якщо ви вирішили придбати професійні препарати для комплексного догляду за волоссям, звертайтеся в інтернет-магазин https://eshoping.ua. Тут представлені в широкому асортименті косметичні засоби торгових марок NUA, C: EHKO, KEEN, ING Professional, LCN, застосування яких позитивно позначиться на красі вашого волосся.

 Зображення - pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше