Що українці готові подати на Франкфуртському книжковому ярмарку

21 вересня 2017
Редакція
Головною темою Національного стенду України на Франкфуртському книжковому ярмарку обрано "Understanding Ukraine. Understanding Europe". Про це повідомила директор Українського інституту книги Тетяна Терен на презентації концепції, передає УНН.
 
ukraineartnews.com
 
"Зараз, коли інтеграція України і Заходу особливо важлива, потрібно підкреслити, що Україна - європейська не тільки через прагнення вестернізації і засвоєння відповідних ідей. Вона є такою через історичну спадкоємність. Тому головною темою нашого національного стенду на Франкфрутском книжковому ярмарку обрано саме "Understanding Ukraine. Understanding Europe", - зазначила Т.Терен.
 
ukraineartnews.com
 
Координаторами події виступають Міністерство культури України, Міністерство закордонних справ України, НММК "Мистецький арсенал", відділ культурної дипломатії Управління публічної дипломатії, Український інститут книги і Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.


 
На ярмарку братимуть участь 17 українських видавництв. Президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін зазначив, що на презентації будуть представлені книги, які були нагороджені українськими літературними преміями. А також при виборі літератури видавництва орієнтувалися на європейського читача.
 
ukraineartnews.com
 
"Участь України у Франкфуртському книжковому ярмарку має не тільки культурний характер, а й політичний і дипломатичний, а також має бізнес-напрямок. Також ми плануємо зробити опитування серед учасників ярмарку про те, скільки контрактів було підписано і з якою кількістю міжнародних партнерів їм вдалося налагодити ділові відносини. Тому що для нашої країни дуже важливою є культура експансії, яка дозволить просувати Україну у світі", - сказав О. Афонін.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com