Що трапилося з лялькою Barbie?

29 січня 2016
Plastylina

57-літня ікона всіх ляльок Barbie змінила свої неприродні форми! Через 57 років, компанія Barbie® презентувала нову лінію ляльок! Тепер кожна дівчинка зможе обрати ту Barbie, яка на неї схожа, і не комплексувати через не реальні форми стандартної ляльки.

Найпопулярніша і найуспішніша лялька за всю історію існування іграшок. Ікона всіх ляльок всіх часів і народів, Barbie довгий час терпіла претензії через свої не реальні пропорції. Якщо б реальна жінка мала пропорції Барбі, то вона б не змогла випростатися і ходити, маленька ніжка не втримала б тіло, не змогла б піднімати речі, при рості 175 кг мала б важити 49 кг, талія 45 см не лишила б місця для внутрішніх органів, а довга шия прогнулася під вагою голови.
   
Така "ідеальна" фігура довгий час змушували комплексувати дівчаток та хвилюватися дорослих, покупці вимагали ляльок, які б були схожими на реальних людей. Саме тому компанія зважилася на розширення асортименту. “Ми вважаємо, що несемо відповідальність перед дівчатками та їхніми батьками у формуванні більш ширшого поняття краси,” - повідомила Евелін Мазокко (Evelyn Mazzocco), старший віце-президент і глобальний генеральний менеджер Барбі.

"Створивши різноманітніший вибір, Barbie пропонує дівчаткам обрати собі ту ляльку, яка буде відображати світогляд, який у них є сьогодні. Нова 2016 Barbie Fashionistas колекція пропонує 4 типи фігури, 7 тонів шкіри, 22 кольори очей, 24 стилів волосся і ду-у-уже велика кількість одягу та аксесуарів," - повідомили виробники ляльки Mattel на своєму сайті.

2016 Barbie® Fashionistas Dolls
Звичайно, є дуже багато людей, які обурені такими змінами, проте, все робиться заради дітей та їхнього нормального сприйняття жіночої краси. Тепер дівчатка зможуть обрати схожу на себе ляльку, ніж ту, на яку їм ніколи не стати схожою (фізично не можливо). І це чудово!
 
фото: www.barbie.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..", або Знову про мову
Українська мова належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Це єдина на сьогоднішній день державна мова в Україні. А ще українська мова - одна з найкрасивіших мов у світі. Вона дуже багата на синоніми, пестливі слова, має 7 відмінків і навіть слово з 30 літер..
Читати більше
Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше