Розпочинайте таборове літо з Курсом Вільних Людей

30 червня 2016
Редакція
Проект неформальної освіти “Курс Вільних Людей” повертається! Уже цього літа відбудуться молодіжні освітні табори у чотирьох містах України. Організаторами проекту є громадська організація "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" за сприяння Міністерства молоді і спорту України.

Табори Курсу Вільних Людей - це табори для активної молоді, яка хоче вчитися, діяти і творити зміни свого оточення та держави. Їхня програма спрямована на всебічний розвиток особистості, утвердження національних цінностей та активної життєвої позиції. Тож учасниками таборів можуть стати всі молоді люди, які дійсно хочуть змінюватися та змінювати Україну. Як бонус, це чудова можливість відчути неймовірну атмосферу табору, відпочити та знайти нових друзів з різних куточків країни.
 

У програмі:

- лекції з актуальних тем
- дискусії 
- ділові ігри 
- перегляд фільмів
- вечори біля багаття
- смуги перешкод 
- спортивні та командні ігри
 
"Ці табори можна назвати стартовою платформою для молодих людей, які хочуть в майбутньому займатися громадською роботою та розбудовувати нашу державу. Тим більше, що такий формат заходу є легким для сприйняття: що може бути краще, ніж вчитися відпочиваючи. Нагадаю, що це лише один із заходів "Курсу Вільних Людей". Далі учасників чекатимуть практичні семінари та реалізації власних ініціатив", - говорить співорганізатор проекту, член МНК Оксана Корінь.
 
Перший табір відбудеться у Тернополі вже 4-6 липня. Також їх проведуть у Львові, Києві та Сумах.
Вік учасників - 16-24 роки.
 
Хочеш стати учасником?
Реєструйся:  goo.gl/qQ91Lj
Дізнайся більше: mnk.org.ua/tabir-kvl

(097) 828 69 46 - Марія
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше