П'ять кроків, рекомендованих організацією "Освіта США" для отримання освіти в США

1 серпня 2014
Редакція

Перший крок: дослідіть можливості 

Почніть за 18 місяців до початку занять. Підготуйте відповіді на наступні питання: 

Чому ви хочете вчитися в США? Який тип навчального закладу вам найбільше підходить? Чи потребуєте ви фінансової допомоги? Які терміни подачі заяв? Визначте джерела фінансової допомоги і підготуйтеся до тестів, таких як загальноосвітній тест (SAT) і тест з англійської мови. Звертайтеся за консультаціями в найближчий центр організації "Освіта США" (www.educationusa.state.gov). 

Другий крок: подбайте про фінансування освіти 

Хоча вартість життя коливається залежно від регіону, освіта в США цілком доступна, і надалі ваша інвестиція окупиться сторицею. Підготуйте фінансовий план заздалегідь. Якщо у вас хороші оцінки, спробуйте отримати стипендію для іноземних студентів. Заява на фінансову допомогу подається разом із заявою на вступ. 

Третій крок: заповніть заяву 

Надішліть оригінал атестата про середню освіту або його завірену копію, а також результати здачі стандартизованих тестів. Прикладіть рекомендації людей, які добре вас знають: директора школи, наставника, вчителя або начальника з роботи. Вони повинні вказати в рекомендації, що у вас є потенціал добре вчитися в коледжі. Додайте також свою автобіографію, яка часто виступає найважливішою частиною вашої заяви. 

Четвертий крок: подайте заяву на студентську візу 

Ознайомтеся з вимогами для отримання студентської візи у вашій країні і залиште достатньо часу для підготовки заяви. Вам необхідно представити лист про прийняття вас до навчального закладу США і довідку з цього закладу, що дає вам право на неімміграційний статус студента. Державний департамент США видає візи в посольствах і консульствах США. За інформацією про студентські візи для іноземців звертайтеся за адресою www.travel.state.gov. 

П'ятий крок: підготуйтеся до від'їзду 

Проконсультуйтеся в консультаційному центрі "Освіта США" у вашій країні та у співробітників міжнародного відділу в навчальному закладі США, який ви обрали. Наставники та студенти, які повернулися з США, допоможуть вам у підготовці до нового життя. Обговоріть різницю в стилях життя у вас в країні і в США, а також в академічних системах, і те, як краще впоратися зі змінами. 

(via)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше