Приєднуйтесь!!! Мовні літні табори GoCamp 2017

17 лютого 2017
UAPOST.US
GoGlobal запрошує взяти участь в найбільшому освітньому проекті в Україні - GoCamp!

Це новий формат літнього табору по всій території України. Робочою мовою проекту є англійська, французька, німецька або іспанська. Протягом трьох тижнів діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілкуватись англійською з іноземними волонтерами та просто відпочити.
 

uapost.us​

Місія GoCamp

Виховати нове всебічно розвинене та освічене покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття; надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів.

Завдання GoCamp

 • розвинути життєві вміння та цінності, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21-го століття
 • подолати мовний бар’єр
 • навчити дітей мислити ширше, виходити за рамки однієї дисципліни, бачити зв’язки між різними явищами та предметами
 • сприяти обміну культурними цінностями та розширенню світогляду
 • зробити табір експериментальним майданчиком для новітніх технологій на методик навчання;
 • подолати стереотипи серед іноземців щодо України
 • популяризувати волонтерський рух в Україні
 • сприяти позитивному позиціонуванню України в світі

Як взяти участь в проекті?

 • Ознаймитися з детальним описом проекту на сайті 
 • Виконати креативне завдання
 • Заповнити анкету на сторінці ТУТ
 • Чекати на результат. Рейтингування шкіл і підбір волонтерів для шкіл відбувається відповідно до обраного напрямку. Підбір волонтерів відбувається відповідно до рейтингу школи. Оцінюються креативне завдання, описи школи та населеного пункту як українською, так і англійською мовами
 • Познайомитися з волонтером
 • Відвідати тренінг для вчителів
 • Розробити програму спільно з волонтером

Креативне завдання

У проекті GoCamp візьмуть участь 1000 волонтерів зі всього світу. Більшість з них жодного разу не була в Україні. У вас є унікальна можливість показати волонтерам зі всього світу те, чим пишається ваше місто, містечко або село!

Пропонуємо представити свій населений пункт у форматі креативної роботи "Запроси волонтера до своєї школи". Це може бути відео, тривалістю не більше 90 секунд, або презентація (PowerPoint, PDF) не більше 10 сторінок. Робота має бути виконана АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ.

Ваше запрошення заохотить волонтера обрати саме Вашу школу!

UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Особливості американської початкової школи в контексті нової освітньої реформи в Україні
Українська середня освіта стоїть за крок до суттєвих змін. Початкова школа зміниться вже з осені 2018 року. Я пропоную читачам UaModna свої спостереження щодо американської початкової школи, порівняння з пострадянською системою освіти, а також роздуми вчительки першого класу однієї з державних шкіл штату Пенсильванія, міс Саманти Макхью про свою професію.
Читати більше
Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше
Про подорожі українською: 9 цікавих Youtube-каналів
Звичайно, в мережі можна знайти безліч інформації про подорожі, зокрема і цікаві відео-блоги на Youtube. Однак, якщо говорити про україномовний сегмент у цій сфері, варіантів, виявляється, існує не так вже й багато...
Читати більше