Проект «Всі. Свої» проведе спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів

21 травня 2018
Редакція

Проект «Всі. Свої» проведе Ukrainian Design Market

Проект «Всі. Свої», який об'єднав найбільшу кількість українських брендів на одній платформі, організовує спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів. Поки Київ прийматиме тисячі туристів, 24-27 травня свої двері на Хрещатику відкриє Ukrainian Design Market.

«Ця подія покликана змінити ставлення до сувенірів і подарунків з України. Замість тризубів та магнітиків гості столиці, які приїдуть на фінал Ліги чемпіонів, зможуть привезти додому оригінальні авторські речі на пам'ять про нашу країну. Адже у нас є багато дизайнерів, які своїми роботами презентують сучасну, креативну, нову Україну. Саме Ukrainian Design Market збере їх в одному місці та запропонує гостям дійсно щось унікальне, чого вони не зможуть купити в жодній іншій країні», – розповідає автор і керівник проекту« Всі. Свої» Анна Луковкіна.

У пошуках кращого

На маркеті будуть представлені близько ста українських брендів, які запропонують одяг, сумки, рюкзаки, аксесуари, кераміку, предмети декору та гастрономію. Ми склали шорт-ліст учасників, на яких варто звернути особливу увагу. Дизайнерський одяг буде у брендів Matveeva Fine Garment і G2A, сучасні вишиванки – у марки ETNODIM, стильні прикраси можна знайти біля стендів EJ, Dari Jewelry і Samokish. Авторську кераміку слід пошукати у SaGa pottery, Maistrenko ceramics і MOX, дерев'яний декор запропонує Woodstuff, свічки – Glasslight Candle, а у Shabaltas на гостей маркету чекають оригінальні плетені вироби.

Де? Коли? Скільки?

Придбати дизайнерський подарунок або сувенір на пам'ять про Україну можна 24-25-26-27 травня за адресою Хрещатик, 34. Маркет буде відкритий з 12:00 до 22:00 години. Вхід вільний.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше