Pride month, або рівність для всіх

22 червня 2017
Kajool-Khan

Відомі американські компанії часто беруть участь у різних аспектах соціального життя, у тому числі у боротьбі за рівність прав ЛГБТ спільноти. А підтримку вони висловлюють у маркетингових кампаніях, які відображають різноманітність нашої громади. Нещодавно у Штатах випустили щорічний список Топ-25 компаній, які продемонстрували приклади толерантності у своїй рекламі.

Споживачі-представники ЛГБТ спільноти мають приблизну купівельну спроможність 917 мільярдів доларів. Дослідження показало, що 71% з них більше підтримує бренд після перегляду реклами, яка активно висвітлює проблеми ЛГБТ.

Нижче представлена десятка найкращих рекламних кампаній зі списку "Top 25 компаній, які продемонстрували приклади толерантності у своїй рекламі". Щоби переглянути повний перелік, клацніть тут.

10. Campbell’s

Campbelle’s​ випустив ролик з двома батьками та їхнім сином у рамках своєї недавньої кампанії "Зоряні війни" і зробив веселкову упаковку "Золота рибка" до "Прайду", з хештегом #ForAllFamilies (для усіх сімей).

9. Macy’s

Macy’s залучили людей з LGBT спільноти як у своїй рекламі, так і у своїх івентах по всій країні, як офіційних представників. Компанія також висловила підтримку громаді після стрілянини в нічному клубі "Orlando Pulse", поширюючи повідомлення про солідарність як на друкованій продукції, так і в соціальних мережах. Співробітники також створили відео, в якому вони закликали людей в Орландо #KeepDancing (продовжувати танцювати).

8. American Express

Цього року компанія American Express випустила дві реклами LGBT для основних засобів масової інформації, в обох - відкритий гаманець із зображенням одностатевої пари. Крім того, American Express​ще запустили кампанію з хештегом #ExpressLove (вирази любов).

7. Target

На честь "Прайду", Target створила унікальний мікросайт з кольоровим одягом та іншими предметами для людей з ЛГБТ спільноти з посиланнями для придбання. Компанія також випустила відео з Beekman Boys, що демонструє історію Target, філософію та продукти бренду. Хештег кампанії #takepride.

6. Unilever

Як материнська компанія таких брендів, як Dove, Axе і Ben & Jerry's, Unilever висловила підтримку ЛГБТ спільноті та запровадила серію толерантних кампаній у своїх маркетингових планах. Так, до прикладу, Dove випустила серію онлайн відеоматеріалів, у яких представлена модель, без визначеного ґендеру, Rain Dove, що обговорює красу, виходячи з власного досвіду. Тим часом Axe випустив телевізійну рекламу "Find Your Magic" на знак толерантності з ЛГБТ спільнотою.

5. Apple

Завдяки інклюзивним рекламам та керівництву в особі генерального директора Тіма Кука, компанія Apple продовжує лідирувати у справах підтримки ЛГБТ. Компанія публічно виступає з підтримкою прав ЛГБТ та була однією з перших великих корпорацій, що підтримала Федеральний Закон про Рівність.

4. Google

Google продовжує допомагати людям пишатися своїми особистостями, запустивши кампанію #prideforeveryone campaign (гідність для всіх), яка використовує технологію відео 360°, щоб люди, котрі не бажають відкривати себе, також могли долучитися до святкувань.

3. Marriott

Kris Connor/Getty Images for Marriott International

Marriott пропонує не тільки спеціальні послуги для мандрівників ЛГБТ, але й співпрацює з неприбутковими організаціями та підтримує законодавство про LGBT, щоб захистити співтовариство. У рамках своєї кампанії #LoveTravels campaign, Marriott запросив художників зробити свій внесок в арт-інсталяцію, присвячену громадам, які не відповідають стандартам та гендерним вимогам. Генеральний директор Marriott Арне Соренсон також виступив проти законів, які загрожують американцям в ЛГБТ спільнотах.

2. Anheuser-Busch


 
Пивна компанія-гігант має цілу історію реклами, присвяченої ЛГБТ, включаючи цьогорічну кампанію "Bud Light Party" campaign з Емі Шумер та Сетом Рогеном. Окрім реклами, компанія Anheuser спонсорувала понад 40 прайд-парадів по всій країні, що робить її одним з найбільших спонсорів івенту другий рік поспіль.

1. Hilton

Hilton створив мікросайт "Stay Hilton, Go Out", на якому пропонує відпочинок і туристичні поради, призначені для людей, які належать до ЛГБТ спільноти, а також відеосерію "Що я спакую" та "Історії на ніч", де беруть інтерв'ю у відомих людей.

Готельна мережа також активно виступає за рівноправність та проти законодавства, націленого на обмеження прав ЛГБТ, а також приєдналася до Глобального фонду рівності - ініціативи Державного департаменту, яка сприяє і захищає права людей спільноти ЛГБТ в усьому світі.

#EQUALITYISFOREVERYBODY

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Я підтримую ЛГБТ-спільноту тим, що ставлю свої підписи під петиціями на їх підтримку або захист.

Приклади підписаних петицій, які я знайшов на Change.org:

1) www.change.org/p/требуем-провести-расследование-массовых-расправ-и-убийств-в-чечне-chechen100

2) www.change.org/p/опубликуйте-фото-российской-лгбт-пары-на-обложке-каталога-ikea-в-италии

3) www.change.org/p/российская-лгбт-сеть-заблокировать-сайт-по-вычислению-количества-геев-gay-locator-гей-локатор

4) www.change.org/p/признать-убийство-циликина-преступлением-на-почве-ненависти

5) www.change.org/p/лгбт-сеть-помогите-чеченским-лесбиянкам-help-lesbians-in-chechnya

6) www.change.org/p/поддержите-политическую-программу-минимум-российских-феминисток

7) www.change.org/p/председатель-правительства-российской-федерации-дмитрий-анатольевич-медведев-примите-закон-о-запрете-пропаганды-гомофобии-в-россии

8) www.change.org/p/президенту-кр-министерству-внутренних-дел-генеральной-прокуратуре-аппарату-омбудсмена-депутатам-обеспечьте-справедливый-доступ-к-право

9) www.change.org/p/государственная-дума-рф-разрешить-однополые-браки

10) www.change.org/p/освободить-незаконно-арестованного-ильдара-дадина

11) www.change.org/p/общество-отменить-закон-о-запрете-гей-пропаганды

12) www.change.org/p/президент-рф-запрет-пропаганды-гомофобии

13) www.change.org/p/георгий-квирикашвили-разрешить-однополые-браки-в-грузии

14) www.change.org/p/кандидатам-в-депутаты-государственной-думы-федерального-собрания-российской-федерации-vii-созыва

15) www.change.org/p/премьер-министр-рф-разрешение-на-усыновление-однополым-парам

16) www.change.org/p/vk-com-emo-spirit-закрыть-и-привлечь-к-уголовной-ответственности-администрацию-паблика-вмм07-на-сайте-vk

17) www.change.org/p/министерство-ввести-уроки-половой-грамотности-в-систему-школьного-образования

18) www.change.org/p/милонов-два-папы-это-лучше-чем-ни-одного

Усіх, хто підписав ці петиції, прошу також підписати усі петиції, які опубліковані від мого імені: www.change.org/u/bratislav_libertus - список постійно поповнюється! Тримайтеся у курсі!
Kajool-Khan Kajool-Khan 25 червня 2017
@Віталій і все таки, зосередьтеся на собі, бо тема лайна у вас випливає у кожному коментарі, хоча стаття взагалі не про це.
Віталій Віталій 25 червня 2017
Kajool-Khan, О, ось воно - перехід на особистості, коли забракло логічних аргументів, зі спробою принизити опонента: "Можливо у Вас якась травма задавлена з дитинства і Ви тепер не можете це відпустити". Травм, які Ви мені уже почали приписувати, у мене не було... І досі живу повноцінним гетеро-життям - трахав гарних жінок, у 47 та 48 років народив двох синочків. А що Ваші підопічні? Вони свої дитячі травми, що перетворили їх на ізгоїв суспільства, виміщають на це саме суспільство демонстрацією своїх збочень на своїх парадах. Ба, більше - через злочинну терпимість цього самого суспільства - беруть на виховання дітей. А оце вже ще більше Богохульство... Я Вас не засуджую - ще раз повторюю - трахайтесь між собою стільки завгодно, жеріть гівно один у одного хоч відрами. Але робіть це так, щоб нормальні люди і не здогадувались, що є ті, котрі, цитую Вас: "відрізняються від інших людей". От тільки безневинних тварин (зоофілія) не втягуйте у свою толерастію.
Всі коментарі
Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше