Pride month, або рівність для всіх

22 червня 2017
Kajool-Khan

Відомі американські компанії часто беруть участь у різних аспектах соціального життя, у тому числі у боротьбі за рівність прав ЛГБТ спільноти. А підтримку вони висловлюють у маркетингових кампаніях, які відображають різноманітність нашої громади. Нещодавно у Штатах випустили щорічний список Топ-25 компаній, які продемонстрували приклади толерантності у своїй рекламі.

Споживачі-представники ЛГБТ спільноти мають приблизну купівельну спроможність 917 мільярдів доларів. Дослідження показало, що 71% з них більше підтримує бренд після перегляду реклами, яка активно висвітлює проблеми ЛГБТ.

Нижче представлена десятка найкращих рекламних кампаній зі списку "Top 25 компаній, які продемонстрували приклади толерантності у своїй рекламі". Щоби переглянути повний перелік, клацніть тут.

10. Campbell’s

Campbelle’s​ випустив ролик з двома батьками та їхнім сином у рамках своєї недавньої кампанії "Зоряні війни" і зробив веселкову упаковку "Золота рибка" до "Прайду", з хештегом #ForAllFamilies (для усіх сімей).

9. Macy’s

Macy’s залучили людей з LGBT спільноти як у своїй рекламі, так і у своїх івентах по всій країні, як офіційних представників. Компанія також висловила підтримку громаді після стрілянини в нічному клубі "Orlando Pulse", поширюючи повідомлення про солідарність як на друкованій продукції, так і в соціальних мережах. Співробітники також створили відео, в якому вони закликали людей в Орландо #KeepDancing (продовжувати танцювати).

8. American Express

Цього року компанія American Express випустила дві реклами LGBT для основних засобів масової інформації, в обох - відкритий гаманець із зображенням одностатевої пари. Крім того, American Express​ще запустили кампанію з хештегом #ExpressLove (вирази любов).

7. Target

На честь "Прайду", Target створила унікальний мікросайт з кольоровим одягом та іншими предметами для людей з ЛГБТ спільноти з посиланнями для придбання. Компанія також випустила відео з Beekman Boys, що демонструє історію Target, філософію та продукти бренду. Хештег кампанії #takepride.

6. Unilever

Як материнська компанія таких брендів, як Dove, Axе і Ben & Jerry's, Unilever висловила підтримку ЛГБТ спільноті та запровадила серію толерантних кампаній у своїх маркетингових планах. Так, до прикладу, Dove випустила серію онлайн відеоматеріалів, у яких представлена модель, без визначеного ґендеру, Rain Dove, що обговорює красу, виходячи з власного досвіду. Тим часом Axe випустив телевізійну рекламу "Find Your Magic" на знак толерантності з ЛГБТ спільнотою.

5. Apple

Завдяки інклюзивним рекламам та керівництву в особі генерального директора Тіма Кука, компанія Apple продовжує лідирувати у справах підтримки ЛГБТ. Компанія публічно виступає з підтримкою прав ЛГБТ та була однією з перших великих корпорацій, що підтримала Федеральний Закон про Рівність.

4. Google

Google продовжує допомагати людям пишатися своїми особистостями, запустивши кампанію #prideforeveryone campaign (гідність для всіх), яка використовує технологію відео 360°, щоб люди, котрі не бажають відкривати себе, також могли долучитися до святкувань.

3. Marriott

Kris Connor/Getty Images for Marriott International

Marriott пропонує не тільки спеціальні послуги для мандрівників ЛГБТ, але й співпрацює з неприбутковими організаціями та підтримує законодавство про LGBT, щоб захистити співтовариство. У рамках своєї кампанії #LoveTravels campaign, Marriott запросив художників зробити свій внесок в арт-інсталяцію, присвячену громадам, які не відповідають стандартам та гендерним вимогам. Генеральний директор Marriott Арне Соренсон також виступив проти законів, які загрожують американцям в ЛГБТ спільнотах.

2. Anheuser-Busch


 
Пивна компанія-гігант має цілу історію реклами, присвяченої ЛГБТ, включаючи цьогорічну кампанію "Bud Light Party" campaign з Емі Шумер та Сетом Рогеном. Окрім реклами, компанія Anheuser спонсорувала понад 40 прайд-парадів по всій країні, що робить її одним з найбільших спонсорів івенту другий рік поспіль.

1. Hilton

Hilton створив мікросайт "Stay Hilton, Go Out", на якому пропонує відпочинок і туристичні поради, призначені для людей, які належать до ЛГБТ спільноти, а також відеосерію "Що я спакую" та "Історії на ніч", де беруть інтерв'ю у відомих людей.

Готельна мережа також активно виступає за рівноправність та проти законодавства, націленого на обмеження прав ЛГБТ, а також приєдналася до Глобального фонду рівності - ініціативи Державного департаменту, яка сприяє і захищає права людей спільноти ЛГБТ в усьому світі.

#EQUALITYISFOREVERYBODY

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Я підтримую ЛГБТ-спільноту тим, що ставлю свої підписи під петиціями на їх підтримку або захист.

Приклади підписаних петицій, які я знайшов на Change.org:

1) www.change.org/p/требуем-провести-расследование-массовых-расправ-и-убийств-в-чечне-chechen100

2) www.change.org/p/опубликуйте-фото-российской-лгбт-пары-на-обложке-каталога-ikea-в-италии

3) www.change.org/p/российская-лгбт-сеть-заблокировать-сайт-по-вычислению-количества-геев-gay-locator-гей-локатор

4) www.change.org/p/признать-убийство-циликина-преступлением-на-почве-ненависти

5) www.change.org/p/лгбт-сеть-помогите-чеченским-лесбиянкам-help-lesbians-in-chechnya

6) www.change.org/p/поддержите-политическую-программу-минимум-российских-феминисток

7) www.change.org/p/председатель-правительства-российской-федерации-дмитрий-анатольевич-медведев-примите-закон-о-запрете-пропаганды-гомофобии-в-россии

8) www.change.org/p/президенту-кр-министерству-внутренних-дел-генеральной-прокуратуре-аппарату-омбудсмена-депутатам-обеспечьте-справедливый-доступ-к-право

9) www.change.org/p/государственная-дума-рф-разрешить-однополые-браки

10) www.change.org/p/освободить-незаконно-арестованного-ильдара-дадина

11) www.change.org/p/общество-отменить-закон-о-запрете-гей-пропаганды

12) www.change.org/p/президент-рф-запрет-пропаганды-гомофобии

13) www.change.org/p/георгий-квирикашвили-разрешить-однополые-браки-в-грузии

14) www.change.org/p/кандидатам-в-депутаты-государственной-думы-федерального-собрания-российской-федерации-vii-созыва

15) www.change.org/p/премьер-министр-рф-разрешение-на-усыновление-однополым-парам

16) www.change.org/p/vk-com-emo-spirit-закрыть-и-привлечь-к-уголовной-ответственности-администрацию-паблика-вмм07-на-сайте-vk

17) www.change.org/p/министерство-ввести-уроки-половой-грамотности-в-систему-школьного-образования

18) www.change.org/p/милонов-два-папы-это-лучше-чем-ни-одного

Усіх, хто підписав ці петиції, прошу також підписати усі петиції, які опубліковані від мого імені: www.change.org/u/bratislav_libertus - список постійно поповнюється! Тримайтеся у курсі!
Kajool-Khan Kajool-Khan 25 червня 2017
@Віталій і все таки, зосередьтеся на собі, бо тема лайна у вас випливає у кожному коментарі, хоча стаття взагалі не про це.
Віталій Віталій 25 червня 2017
Kajool-Khan, О, ось воно - перехід на особистості, коли забракло логічних аргументів, зі спробою принизити опонента: "Можливо у Вас якась травма задавлена з дитинства і Ви тепер не можете це відпустити". Травм, які Ви мені уже почали приписувати, у мене не було... І досі живу повноцінним гетеро-життям - трахав гарних жінок, у 47 та 48 років народив двох синочків. А що Ваші підопічні? Вони свої дитячі травми, що перетворили їх на ізгоїв суспільства, виміщають на це саме суспільство демонстрацією своїх збочень на своїх парадах. Ба, більше - через злочинну терпимість цього самого суспільства - беруть на виховання дітей. А оце вже ще більше Богохульство... Я Вас не засуджую - ще раз повторюю - трахайтесь між собою стільки завгодно, жеріть гівно один у одного хоч відрами. Але робіть це так, щоб нормальні люди і не здогадувались, що є ті, котрі, цитую Вас: "відрізняються від інших людей". От тільки безневинних тварин (зоофілія) не втягуйте у свою толерастію.
Всі коментарі
Який стосунок має Гелловін до України?
​Незабаром нас очікує дещо контроверсійне свято. Для когось Гелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це – "диявольське свято, яке не повинно з'являтись у лексиконі українців". Але який же стосунок Гелловін має до України?
Читати більше