Підлітки покидають Facebook. Де ж вони тепер «зависатимуть»?

22 листопада 2013
Редакція

Як і більшість батьків, Facebook розуміє, що виховання підлітків важка справа. Нещодавно під час підведення чергових підсумків про доходи за останній квартал 2013 року, головний фінансовий директор Facebook Девід Еберсман сказав, що за останній квартал діти почали менше користуватися соціальною мережею. 
 


"Ми дійсно спостерігали зниження кількості щоденних користувачів, особливо серед молодших підлітків", сказав Еберсман. "Ми хотіли би поділитися цим з вами, тому що ми отримуємо багато запитань стосовно підлітків".

Звичайно, це не означає, що діти витрачають менше часу на свої телефони, планшети і комп'ютери, спілкуючись з друзями. Вони всього лиш вирішили проводити час в інших соціальних мережах. Отже, які нові соцмережі цікавлять підлітків? Ось кілька ідей.

Instagram


Подивіться на телефон будь-якого школяра, і ви, ймовірно, з легкістю знайдете Instagram. Instagram неохоче ділиться інформацією про кількість користувачів молодого віку, однак, згідно даних Pew, 18% власників стільникових телефонів використовують Instagram, а сама мережа має 150 мільйонів активних користувачів.

Підлітки не просто публікують фотографії їжі чи себе. Вони коментують фотографії своїх друзів і обмінюються зображеннями речей, які їх цікавлять - спорту, музичних гуртів, знаменитостей, і т.д.

Це не є поганою новиною для Facebook. Компанія володіє Instagram, заплативши за нього 1 мільярд доларів у квітні 2012 року.

Брайан Соліс, головний аналітик компанії Altimeter Group, вважає, що Марк Цукерберг і керівники Facebook знали, що їм знадобиться допомога із залученням користувачів молодого віку, що й стало причиною покупки.

"Керівники Facebook зрозуміли, що їм необхідне не лише мобільне майбутнє, а й майбутнє для молодшої та підліткової аудиторії", розповів Соліс для ABC News.

Snapchat


Підлітки також витрачають багато часу переглядаючи фотографії, які зникають протягом 10 секунд. Snapchat є ще одним додатком, популярним серед молоді. Компанія також не ділиться статистикою про вік своїх користувачів, але заявляє, що 350 мільйонів фотографій або "снепів" потрапляють у мережу щодня.

Більше того, додаток є настільки популярним серед дітей, що компанія випустила в червні Snapkidz – додаток, який насправді не дає можливість дітям обмінюватися фотографіями, а просто малювати на них. Так, це звичайно не те, що люблять підлітки.

Додатки для надсилання повідомлень - КіК, WhatsApp


Підлітки також створюють свої власні соціальні мережі, так як у випадку з AOL або AIM ще до появи Facebook. Такі додатки як КіК і WhatsApp дозволяють створювати групові чати та мають багато інших функцій для підтримки зв’язку з друзями. Згідно з даними WhatsApp, сервіс має більш ніж 300 мільйонів користувачів.

Соліс відзначає, що соціальне життя підлітків відрізняється від дорослих, і саме тому деякі з цих додатків для миттєвого спілкування їм імпонують. "Реальність така, що у підлітків щодня виникають соціальні ситуації, яких немає у дорослих. Соціальні мережі для них – реальне життя, пов’язане з великим об’ємом комунікації", сказав він.

Інші : Pheed, AskFm, Twitter


Інші мережі також певним чином зацікавили молодих користувачів. Наприклад, Pheed став популярними кілька місяців тому завдяки мультимедійним засобам, яких немає у Facebook і Twitter. Додаток дає можливість оновлювати статус і швидко проглядати відеокліпи та фото як в Instagram. Генеральний директор Pheed повідомив ABC News, що в березні спостерігалось велике зростання кількості користувачів молодого віку.

Соліс також відзначив AskFM як популярний додаток серед підлітків. Ця соціальна мережа дозволяє користувачам задавати питання один одному і має схожий на Reddit дизайн. За даними Business Insider, половина з 65 мільйонів користувачів мережі молодші 18 років. Але через анонімність користувачів, підлітки, як розповідають, ведуть себе досить грубо.

І звичайно ж Twitter. Відповідно з піврічним звітом щодо дослідження ринку підлітків, що проводиться Piper Jaffray, Twitter обігнав Facebook за популярністю у підлітків. 26% користувачів відзначили Twitter, як "найважливішу" соціальну мережу.

Однак, досвід Facebook показує, підлітки завтра можуть покинути те, чим захоплюються сьогодні.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше