Перекладіть це негайно! Найдивакуватіші назви посад — простою українською

15 грудня 2014
Versal
Прогрес крокує без зупинок. Постійно виникають нові тренди, нові технічні новинки. Нові спеціальності, професії, посади…

Як не розгубитися, коли майбутній роботодавець пропонує вам вакансію, назва якої не викликає жодних асоціацій із майбутніми обов'язками?

Прочитати статтю від "VERSAL"! Адже ми розшифрували усі найцікавіші назви професій, які прийшли до України з-за кордону.
 

Онлайн-рекрутер

Фахівець, що працює над пошуком і підбором персоналу у мережі інтренет. Основні обов'язки: розміщення оголошень на job-сайтах та у соцмережах. Таких фахівців наймають для аналітики кадрових питань та інтернет-моніторингу.

На посаду запрошують спеціалістів: кафедри психології, менеджменту та адміністрування, педагогіки; рідше — випускників технічних і економічних вузів. Переважають "гуманітарії".

Trend-watcher або відслідковувач тенденцій

Простішими словами — маркетолог. На вакансію підшукують фахівців із широким світоглядом, відмінними комунікативними та аналітичними навиками, глибокими знаннями щодо нових тенденцій у визначеній галузі. Зайнявши посаду, вашим завданням буде постійне перебування  у центрі інформаційного простору, аналізування ринку новинок та складання маркетингових прогнозів.

На посаду запрошують спеціалістів: кафедри маркетингу, "PR та зв'язки з громадськістю".

Коучер

Це своєрідний психолог у компанії. Він проводить тренінги серед керівництва та персоналу, дя того, щоби правильно визначати, хто на що здатен, чи, можливо, допомогає вам, у вирішенні певних проблем.

На посаду запрошують спеціалістів: з психології, соціології, менеджерів з персоналу.

Медіа-байєр

У обов'язки цього фахівця входить робота зі ЗМІ. Він займається закупівлею рекламних площ в газетах або ефірного часу на радіо і TV. Основним завданням вважається — домогтися від ЗМІ мінімальних розцінок на рекламу.

На посаду запрошують спеціалістів: із вищою філологічною освітою, випускників кафедри "PR та зв'язки з громадськістю".
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Валерій Косенко Валерій Косенко 31 серпня 2015
Продовження статті читайте тут. Відкривається мертве посилання. Виправіть, якщо є змога.
Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше