В Україні з'явився безкоштовний онлайн-ресурс для вивчення іноземних мов

7 вересня 2016
Редакція
Новий україномовний некомерційний портал "That.School: освітній хаб" надає українцям можливість викладати і безкоштовно навчатись, водночас отримуючи постійну підтримку і фідбек від викладача.

Автори проекту That.School, харків’яни Вікторія і Влас Лісні, вже створили повноцінний структурований курс з німецької для початківців із простими та цікавими поясненнями українською, інтерактивними завданнями для закріплення і опрацювання матеріалу.

Особливістю проекту є також можливість долучитись до викладання кожного охочого, щоби поділитись своїм досвідом і знаннями з іншими. Автори проекту впевнені, що кожна людина вміє щось робити краще за всіх. Щоб розпочати, треба лише зареєстуватись.

Цей портал має всі шанси стати конкурентом традиційних підручників і занять. Перевагами формату онлайн-навчання, який вже давно популярний в США та Європі, є гнучкість самостійного планування процесу, цілодобовий доступ до матеріалів, інтерактивність та автоматизованість.

Вікторія Лісна, автор курсів і головний редактор освітнього хабу: "Ми віримо, що українцям має бути доступна якісна і водночас безкоштовна освіта. Формат онлайн-викладання і навчання дозволить зібрати величезну автоматизовану базу знань, яка допоможе їм підвищувати свою кваліфікацію і збільшувати ефективність навчання в Україні.
 
Проект розпочато з мовних курсів, але згодом в планах розробка матеріалів абсолютно різного спрямування. Від історії архітектури до курсів з програмування і фізики.

Зараз вже можна зареєстуватись на безкоштовний онлайн курс з німецької для початківців. Новачки зможуть отримувати фахові консультації і надсилати на перевірку свої виконані проекти.

Цільова аудиторія курсу: будь-хто будь-якого віку, особливо ті, хто має потребу і бажання навчатись, але обмежений у часі чи коштах. Також хаб радий вітати демобілізованих бійців сил АТО, тимчасових переселенців та просто всіх, хто хоче самовдосконалюватись.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Хто вона: Найкрасивіша українка діаспори
Цього року участь в конкурсі краси Мiss Ukrainian Canada-2018 взяли понад 100 конкурсанток з усієї Канади. Уродженка з міста Дрогобич Львівської області, Юлія Щербан стала володаркою розкішної корони з тризубом.
Читати більше
5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше