В Україні з'явився безкоштовний онлайн-ресурс для вивчення іноземних мов

7 вересня 2016
Редакція
Новий україномовний некомерційний портал "That.School: освітній хаб" надає українцям можливість викладати і безкоштовно навчатись, водночас отримуючи постійну підтримку і фідбек від викладача.

Автори проекту That.School, харків’яни Вікторія і Влас Лісні, вже створили повноцінний структурований курс з німецької для початківців із простими та цікавими поясненнями українською, інтерактивними завданнями для закріплення і опрацювання матеріалу.

Особливістю проекту є також можливість долучитись до викладання кожного охочого, щоби поділитись своїм досвідом і знаннями з іншими. Автори проекту впевнені, що кожна людина вміє щось робити краще за всіх. Щоб розпочати, треба лише зареєстуватись.

Цей портал має всі шанси стати конкурентом традиційних підручників і занять. Перевагами формату онлайн-навчання, який вже давно популярний в США та Європі, є гнучкість самостійного планування процесу, цілодобовий доступ до матеріалів, інтерактивність та автоматизованість.

Вікторія Лісна, автор курсів і головний редактор освітнього хабу: "Ми віримо, що українцям має бути доступна якісна і водночас безкоштовна освіта. Формат онлайн-викладання і навчання дозволить зібрати величезну автоматизовану базу знань, яка допоможе їм підвищувати свою кваліфікацію і збільшувати ефективність навчання в Україні.
 
Проект розпочато з мовних курсів, але згодом в планах розробка матеріалів абсолютно різного спрямування. Від історії архітектури до курсів з програмування і фізики.

Зараз вже можна зареєстуватись на безкоштовний онлайн курс з німецької для початківців. Новачки зможуть отримувати фахові консультації і надсилати на перевірку свої виконані проекти.

Цільова аудиторія курсу: будь-хто будь-якого віку, особливо ті, хто має потребу і бажання навчатись, але обмежений у часі чи коштах. Також хаб радий вітати демобілізованих бійців сил АТО, тимчасових переселенців та просто всіх, хто хоче самовдосконалюватись.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше