НОВИНИ ЗНО

3 листопада 2014
Аліна
Новини для тих, хто планує здавати ЗНО в 2015 році.

Ігор Лікарчук, директор УЦОЯО, повідомив, що у 2015 році при оцінюванні результатів ЗНО скасують прохідний бал (124 б.), що існував до тепер. При цьому буде введено поняття "пройшов" чи "не пройшов". Тобто, кожного року, для кожного предмета експерти визначатимуть свій прохідний бал. У результаті, всі абітурієнти, які набрали кількість тестових балів, що є меншою від прохідної межі, будуть вважатися тими, що "не пройшли", і не зможуть подавати документи до ВНЗ. Ті абітурієнти, що "склали ЗНО" - матимуть відповідні бали від 100 до 200.
 
Також відомо, що цього року вводяться тести 2-х рівнів складності з математики, української мови та літератури (рівень А – легший; рівень Б – складніший). ВНЗ самостійно будуть визначати в правилах прийому, тест якого рівня повинен здати абітурієнт для зарахування на певний напрям та спеціальність.

Перше тестування проводитиметься вже у квітні - це буде ЗНО з укр. мови та літератури. До речі, результати цього тесту також зараховуватимуться як ДПА за підсумками навчання у школі. Тобто ЗНО з української мови та літератури може вплинути на вашу успішність.

А вже з наступного року сертифікати ЗНО попередніх років вважатимуться недійсними. За словами Ігоря Лікарчука, директора УЦОЯО, цього навчального року не буде ЗНО з всесвітньої історії та світової літератури, оскільки сертифікати з цих предметів непопулярні.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні вже розпочалася! Вона триватиме з 1 листопада до15 грудня 2014 року.

Детальну інформацію щодо реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше
Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше