НОВИНИ ЗНО

3 листопада 2014
Аліна
Новини для тих, хто планує здавати ЗНО в 2015 році.

Ігор Лікарчук, директор УЦОЯО, повідомив, що у 2015 році при оцінюванні результатів ЗНО скасують прохідний бал (124 б.), що існував до тепер. При цьому буде введено поняття "пройшов" чи "не пройшов". Тобто, кожного року, для кожного предмета експерти визначатимуть свій прохідний бал. У результаті, всі абітурієнти, які набрали кількість тестових балів, що є меншою від прохідної межі, будуть вважатися тими, що "не пройшли", і не зможуть подавати документи до ВНЗ. Ті абітурієнти, що "склали ЗНО" - матимуть відповідні бали від 100 до 200.
 
Також відомо, що цього року вводяться тести 2-х рівнів складності з математики, української мови та літератури (рівень А – легший; рівень Б – складніший). ВНЗ самостійно будуть визначати в правилах прийому, тест якого рівня повинен здати абітурієнт для зарахування на певний напрям та спеціальність.

Перше тестування проводитиметься вже у квітні - це буде ЗНО з укр. мови та літератури. До речі, результати цього тесту також зараховуватимуться як ДПА за підсумками навчання у школі. Тобто ЗНО з української мови та літератури може вплинути на вашу успішність.

А вже з наступного року сертифікати ЗНО попередніх років вважатимуться недійсними. За словами Ігоря Лікарчука, директора УЦОЯО, цього навчального року не буде ЗНО з всесвітньої історії та світової літератури, оскільки сертифікати з цих предметів непопулярні.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні вже розпочалася! Вона триватиме з 1 листопада до15 грудня 2014 року.

Детальну інформацію щодо реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше
Про подорожі українською: 9 цікавих Youtube-каналів
Звичайно, в мережі можна знайти безліч інформації про подорожі, зокрема і цікаві відео-блоги на Youtube. Однак, якщо говорити про україномовний сегмент у цій сфері, варіантів, виявляється, існує не так вже й багато...
Читати більше
Гран-прі Київ 2018
Вже вчетверте Благодійний фонд "Об'єднання світових культур" організовує в Києві Міжнародний юнацький конкурс-фестиваль класичного танцю "ГРАН-ПРІ КИЇВ" 2018. Хто захоплюється балетом - не пропустіть 19-21 березня. Цього року сцена Національної опери України збере найкращих з​і всього світу
Читати більше