Німецькі фотографи створили книжку про українські вечірки

17 листопада 2017
UAPOST.US
Двоє відомих німецьких фешн-фотографів Патрік Бінерт і Макс фон Ґумппенберґ створили книжку про нове покоління українських рейверів "Пробуджуючі ночі" ("Wake up nights"). Про це пише Media Sapiens.

У 2015-му Патрік та Макс уперше приїхали до Києва. За ці два роки вони побували в Україні близько 10 разів.
 
uapost.us
 
"Ми були в цілковитому захваті від людей, від їхньої відкритості та того, як вони вміють отримувати задоволення від життя, — розповів Патрік Бінерт. – Після революції 2014 року там сформувалося нове молоде покоління. Багато людей втратили роботу, відбулася фінансова криза. Люди почали об'єднуватися, створювати щось нове, особливо у креативних сферах. І всі ці процеси в суспільстві відбувалися з якоюсь дуже особливою свободою".Своїх героїв і героїнь фотографи знайшли на рейвах "Схема" у клубі Closer та приватних вечірках. Це люди віком від 16 до 20 років.

Бінерт зазначає, що книжка "Пробуджуючі ночі" про романтичний і темний боки свободи. "Десь між ейфорією майбутнього і радянським минулим. Якимось таким я бачу і Київ: минуле там ще десь присутнє, але водночас відчувається майбутнє", — каже фотограф.
 
uapost.us
 
Перша презентація книжки Патріка Бінерта й Макса фон Ґумппенберґа відбулася в Лондоні. 16 листопада вони презентували книжку в Берліні. Автори "Пробуджуючих ночей" обіцяють приїхати й до України.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів.
Читати більше