Неподалік Києва побудують енергонезалежне місто

22 листопада 2017
UAPOST.US
Компанія "ЕлектроЮкрейн" анонсувала створення автономних поселень під Києвом, які будуть повністю забезпечені енергоресурсами завдяки використанню поновлюваних джерел енергії.
 
uapost.us
 
Компанія вже придбала дві земельні ділянки на Бориспільському та Житомирському напрямках. Будівництво двох невеликих поселень під Києвом почнеться навесні наступного року.

За словами виконавчого директора "ЕлектроЮкрейн" Володимира Тарасова, будівництво двох невеликих поселень під Києвом почнеться навесні наступного року. Власники квартир або будинків будуть гарантовано забезпечені енергією і звільнені від оплати комунальних послуг.

"Ми з партнерами вже придбали 2 земельні ділянки на Бориспільському та Житомирському напрямках для однотипних поселень на 260 домоволодінь. Зараз проектуються будинки площею від 40 до 160 кв. м — перші будуть введені в експлуатацію восени 2018 року і коштуватимуть від $25 тис", - заявив Тарасов.Як зазначає генеральний директор "ЕлектроЮкрейн" Анатолій Кравцов, енергонезалежне місто розташується на близько 4,6 тис га. Гарантійний термін експлуатації сонячної електростанції 25 років, а термін окупності від 3,5 до 4,5 років.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше