Найстрашніші професії

26 квітня 2016
Ліляна
Американські дослідники опитали понад 1300 добровольців у віці від 18 до 77 років, щоб зрозуміти, що саме впливає на формування відчуття, визначається словом "жах".

Як з'ясувалося, образ "моторошної" людини найчастіше асоціюється з чоловіками. А в списку найжахливіших професій лідирують клоуни.
 
Далі йдуть таксидермісти - люди, які виготовляють опудала тварин.
 
За ними - власники секс-шопів і директори похоронних бюро.
 
Також у списку опинилися водії таксі, священики, двірники, охоронці та сміттярі.
 
Крім цього, негативні емоції у більшості опитаних викликають такі захоплення, як колекціонування ляльок, комах і рептилій.
 
Учасники експерименту відзначили, що моторошні відчуття викликають незвичайна усмішка, вирячені очі, незачесане волосся, дивний одяг, надто бліда шкіра і мішки під очима. Крім цього, неприємне враження справляє раптовий сміх, часте облизування губ і нав'язливі розмови, а також часті дотики малознайомих людей і пильне розглядання.
 
Дослідники дійшли до висновку, що появі подібних неприємних відчуттів найчастіше передує відчуття невизначеності: людина не може зрозуміти, чи варто їй чогось дійсно побоюватися, і оцінити, наскільки сильна загроза. Зазвичай такі почуття викликають люди, які не дотримуються загальноприйнятих норм поведінки.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше
"І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..", або Знову про мову
Українська мова належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Це єдина на сьогоднішній день державна мова в Україні. А ще українська мова - одна з найкрасивіших мов у світі. Вона дуже багата на синоніми, пестливі слова, має 7 відмінків і навіть слово з 30 літер..
Читати більше