Найстрашніші професії

26 квітня 2016
Ліляна
Американські дослідники опитали понад 1300 добровольців у віці від 18 до 77 років, щоб зрозуміти, що саме впливає на формування відчуття, визначається словом "жах".

Як з'ясувалося, образ "моторошної" людини найчастіше асоціюється з чоловіками. А в списку найжахливіших професій лідирують клоуни.
 
Далі йдуть таксидермісти - люди, які виготовляють опудала тварин.
 
За ними - власники секс-шопів і директори похоронних бюро.
 
Також у списку опинилися водії таксі, священики, двірники, охоронці та сміттярі.
 
Крім цього, негативні емоції у більшості опитаних викликають такі захоплення, як колекціонування ляльок, комах і рептилій.
 
Учасники експерименту відзначили, що моторошні відчуття викликають незвичайна усмішка, вирячені очі, незачесане волосся, дивний одяг, надто бліда шкіра і мішки під очима. Крім цього, неприємне враження справляє раптовий сміх, часте облизування губ і нав'язливі розмови, а також часті дотики малознайомих людей і пильне розглядання.
 
Дослідники дійшли до висновку, що появі подібних неприємних відчуттів найчастіше передує відчуття невизначеності: людина не може зрозуміти, чи варто їй чогось дійсно побоюватися, і оцінити, наскільки сильна загроза. Зазвичай такі почуття викликають люди, які не дотримуються загальноприйнятих норм поведінки.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Особливості американської початкової школи в контексті нової освітньої реформи в Україні
Українська середня освіта стоїть за крок до суттєвих змін. Початкова школа зміниться вже з осені 2018 року. Я пропоную читачам UaModna свої спостереження щодо американської початкової школи, порівняння з пострадянською системою освіти, а також роздуми вчительки першого класу однієї з державних шкіл штату Пенсильванія, міс Саманти Макхью про свою професію.
Читати більше
Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше
Про подорожі українською: 9 цікавих Youtube-каналів
Звичайно, в мережі можна знайти безліч інформації про подорожі, зокрема і цікаві відео-блоги на Youtube. Однак, якщо говорити про україномовний сегмент у цій сфері, варіантів, виявляється, існує не так вже й багато...
Читати більше