Набір на міжнародну програму для активних громад Сусіди 3.0

26 лютого 2016
Редакція
Польсько-українсько-білоруська програма для активних громад "Сусіди 3.0" відкриває набір на 2016-2017 рік. Прийом заявок триває до 18 березня.
 

Яким, на вашу думку, є ідеальне місце для життя? Безпечне, таке, що надихає, повне доброзичливих людей, які цікаво й творчо проводять час разом? Чи це простір, де можна дискутувати на важливі теми, дізнатися щось нове та зустріти людей з різних культур та середовищ? Місце, де перетинаються різні теорії та стилі життя, а люди хочуть ділитися та співпрацювати?
 
Якщо ви сповнені енергії та ідей, як зробити, аби таких місць було більше, але не знаєте, з чого розпочати, запрошуємо на польсько-українсько-білоруську програму для місцевих активістів "Сусіди 3.0".
 
Тут вам дадуть поради, підтримають, надихнуть, допоможуть, забезпечать конкретними засобами та знаннями, а також створять простір для реальної зустрічі активних людей з Польщі, України та Білорусі.
 
Основними цінностями, на яких базується програма, є солідарність, відповідальність, рівність, різноманіття, демократія, відкритість, а також критичне мислення. Орагнізатори підтримають тих, хто на практиці хоче довідатися про ці цінності через співпрацю з іншими та реалізацію своєї ідеї.
 
Програма була створена на основі "Майстерні громадської активності" і представляє ті ж цінності. Більше читайте тут: dialogue-for-change.org
 
Програма триває від травня 2016 до червня/липня 2017 року. Впродовж цих місяців учасники зустрічаються на міжнародних тренінгах, здійснюють сусідські візити та працюють у своїх місцевих громадах. Програма розглядає місцеві проекти та волонтерство як засоби суспільних змін.

Перші зустрічі:

 Обрані команди запрошуються на одну з трьох Перших Зустрічей. Кожна семиденна зустріч в Польщі, Україні чи Білорусі відбудеться в травні 2016 року

Під час подачі заявки необхідно обрати одну з поданих тем:

Тема 1: "Старі-нові кордони: міграція, інтеграція, ізоляція"
07.05 – 14.05.2016
 
Тема 2: "Трансформація мислення: автентичність і технологія"
07.05 – 14.05.2016
 
Тема 3: "Для чого нам сусідство? Виклики та рішення"
14.05 – 21.05.2016
 
Програма розрахована на людей віком від 18 до 35 років, які мешкають в Польщі, Україні, Білорусі та хочуть розпочати свою пригоду з активізацією місцевих громад.

До співпраці запрошуються люди з різних місцевостей та з різним рівнем освіти. Це можуть бути як студенти, так і ті, хто вже закінчив навчання, волонтери неурядових організацій і ті, хто не має жодного відношення до будь-яких установ, працевлаштовані та безробітні, жителі міст та сіл.

Приймаються індивідуальні заявки та заявки від місцевих груп, що складаються з двох людей, які мають ідею проекту або зміни в своєму оточенні. Діяльність може також мати міжнародний характер, тобто бути втілена спільно учасниками з Польщі, України та Білорусі.

До співпраці також запрошуються випускники програми "Майстерня Громадської Активності". В команді, що подає заявку, може бути тільки один випускник/одна випускниця.
 
Детальний графік програми 2016/2017 знайдете на сторінці

Заявки приймаютсья онлайн до 18 березня 2016 року, достатньо заповнити цей формуляр для реєстрації.

Контакти:

Марта Ґавінек-Даґарґулія marta.gawinek@sasiedzi3.org
Іванна Чупак ivanna.chupak@susidy3.org
Катажина Дорота katarzyna.dorota@sasiedzi3.org                                                                  
 
Детальніше: dialogue-for-change.org & facebook.com/susidy3.0
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше