На Prometheus запускають безкоштовний онлайн-курс критичного мислення

6 жовтня 2016
Редакція
Освітня онлайн-платформа Prometheus відкрила реєстрацію на безкоштовний курс, який навчає мислити. Це переклад українською відомого курсу "Наука щоденного мислення" Університету Квінсленда. В контексті українських соціальних мереж його також можна було б у вузькому розумінні назвати "курсом про те, як відрізнити факти від фейків".
 
4brain.ru
 
В ході курсу студентів будуть знайомити з тим, як формуються і змінюються погляди людини на світ, чому очікування викривляють судження і як приймати більш зважені рішення. "Критичне мислення - одна з найважливіших навичок у сучасному світі. Однак в Україні його практично не викладають. Ми дуже хочемо змінити цю ситуацію і зробити критичне мислення стандартом для української освіти", - каже співзасновник Prometheus Іван Примаченко.
Слухачів обіцяють познайомити з:
 
  • науковим методом і його застосуванням у звичайному житті;
  • інструментами, які поліпшать мислення і допоможуть розібратися з упередженнями;
  • техніками для навчання і запам'ятовування інформації;
  • техніками, котрі допоможуть відрізнити факти від вигадок.
     
За словами Примаченко, цей курс більше схожий на крутий документальний фільм, ніж на звичайний академічний курс. Він підійде як для школярів та студентів, так і для дорослих та пенсіонерів. Вимог до студентів немає ніяких, крім зацікавленості в темі.
 
Курс стартує з 14 листопада цього року, триватиме 13 тижнів.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше