На дні Чорного моря виявили цілий "флот" кораблів

27 жовтня 2016
UAPOST.US
На дні Чорного моря виявили цілий "флот" кораблів Османської та Візантійської імперій, повідомляє Daily Mail.
 
uapost.us
 
Фахівці експедиції досліджували води на глибині близько 1800 метрів за допомогою спеціального судна з найсучаснішим підводним обладнанням, яке дозволяє реєструвати всі геофізичні показники і сканувати морське дно в радіусі декількох кілометрів. Один з апаратів зробив 3D-знімки відмінної якості.
uapost.us
 
Серед виявлених затонулих кораблів - судна Османської та Візантійської імперій, які дають можливість по-новому подивитися на громади з узбережжя Чорного моря.

Дослідники відзначають, що кораблі так прекрасно збереглися завдяки тому, що на великій глибині в Чорному морі майже немає кисню.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше