На базі чотирьох українських вузів запустилася мережа інкубаторів для студентських проектів

21 лютого 2017
Андрій К.
У багатьох країнах університети є центрами розвитку науки і подальшої комерціалізації розробок. В Україні подібні ініціативи знаходяться в зародковому стані. З метою розвитку підприємницької культури у вітчизняних вузах громадська організація "Платформа інноваційного партнерства" за підтримки компанії Cisco оголосила про запуск мережі бізнес-інкубаторів.
 
24tv.ua
 
Вони працюватимуть на базі чотирьох університетів. В рамках програми YEP incubators в них відкриються коворкінги, де для студентів пройде 9-тижнева інкубаційна програма. Заявки на участь приймаються до 26 березня.
 
Інкубатори працюватимуть на базі Київського національного економічного університету, Національного авіаційного університету, наукового парку КНУ ім. Тараса Шевченка та Донецького національного технічного університету, який зараз знаходиться в місті Покровск Донецької області. Вузи надають YEP приміщення, технічну та інформаційну підтримку. У кожному з них будуть відкриті коворкінги, в яких команди-учасники зможуть працювати над проектами.
 
Фінансує програму YEP Incubators український офіс Cisco. Компанія також надає організаційну, PR-підтримку і можливість користуватися рішенням для спільної роботи Cisco Spark. Партнерами виступають компанії Lizard Soft, ВДНГ-TECh і Axon Partners.
В інкубаційну програму входить серія лекцій та воркшопів від експертів з України, Польщі, Ізраїлю та менторський супровід команд. Серед менторів на сайті програми вказані партнер фонду Magnetic One Ventures Віктор Компанієць, СЕО "Часопис" Олена Калібаба, СЕО юридичної компанії Axon Partners Дмитро Гадомський, співзасновник Jeapie Олександр Михайленко та інші. Також студентів будуть супроводжувати ментори європейської мережі академічних бізнес-інкубаторів AIP з Польщі та стартап-інкубатора Тель-Авівського університету StarTAU.
 
"В першу чергу, серед учасників програми ми хочемо бачити представників університетів і команди, в складі яких є студенти. Немає обмежень за напрямками проектів або стадією їхньої реалізації", - розповів CEO YEP Incubators Андрій Заікін. Організатори планують відібрати 5-6 команд у кожен з чотирьох інкубаторів. Також для індивідуальної участі в програмі сформують групи по 25-30 студентів. Всі вони пройдуть 9-тижневу програму, яка розпочнеться 1 квітня. На 10 червня заплановано демо-день, в рамках якого учасники презентують проекти перед експертами та інвесторами. Опісля вони зможуть продовжити роботу над своїми проектами в партнерських акселераторах.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше