Митці з Нідерландів створили яскравий фільм про Україну

18 квітня 2016
UAPOST.US
Група митців з Нідерландів створила яскравий промо-фільм, аби підтримати Україну на шляху до демократії.

Його головна ідея – показати загалу нашу країну очима нідерландців, які знають про неї з власного досвіду. Наприклад, інвестор, який працює в Україні понад 20 років, каже: поєднавши досвід і знання наших країн, ми зможемо нагодувати увесь світ.
 

 
Так, знятому з ініціативи бельгійської громадської організації Promote Ukraine 18-хвилинному фільмі нідерландці, які живуть в Україні або мають з нею тісні зв’язки, розповідають про свої враження від цієї країни.

Більшість з героїв визнають, що для голландців, які ніколи не були в Україні, досить важко отримати об’єктивну картину з новин. Ідея фільму – показати широкій громадськості країну очима самих голландців, які знають про неї з власного досвіду.

Фінансовий директор інвестпроекту Galicia Greenery Майкл Хондерс каже, що Україна має величезний потенціал для нідерландських виробників на місцевому рівні. "Тут 46 млн населення, які повинні їсти", – говорить він. І додає, що за останні три роки багато чого змінилося і в Україні стало набагато легше працювати.

Його слова підтверджує підприємець Тон Пеннінгс, у якого є фабрика у Львові. "2 роки тому до нас постійно навідувалися різні інспекції. Доводилося платити за те, що немає пожежної безпеки, що вона не так працює, що над розеткою не написано 220 вольт і так далі. Зараз всі ці інспекції заборонені, оскільки вони були джерелом хабарів. Законодавство змінилося, тепер працюють європейські стандарти", – говорить він.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше