Походження життя

18 липня 2016
Аня Остапчук

Ми зібрали усі теорії створення життя на нашій Землі. 

Креаціонізм - життя було створене вищою силою, надприродною істотою. (Китай)


Теорія Стаціонарного стану - Всесвіт існував завжди. (архієпископ Ашера)

Еволюція - з біохімічних процесів виникло життя.

Теорія спонтанного зародження - Арістотель розвивав теорію, котра пов'язує всі організми між собою — "сходи природи" (Вавилон і Єгипет).

Теорія панспермії - неземне, космічне походження. Від планет відколюються уламки каміння, що долітають до Землі. На нашій планеті були знайдені різні типи метеоритів, які могли би принести бактерії, з яких і виникло життя. 

Біохімічна теорія - життя створено в умовах стародавньої Землі і воно є результатом хімічної еволюції сполук вуглецю у Всесвіті. (Біохімік А.І. Опарін).

Гіпотеза абіогенезу - життя виникло завдяки абіогенному синтезу з неживої матерії. (Опаріна-Холдейна).

Теорія електричної іскри - вчені стверджують, що блискавки можуть сприяти появі головних речовин, які є необхідними для виникнення життя.

Теорія глини - глина сприяла взаємодії речовин та об'єднання їх у структури, які є подібними до наших генів. (Хімік Олександр Грем Кернс-Сміт, Шотландія). ДНК може зберігати інформацію про генетичні послідовності та структуру молекул. О.Грем вважає, що сполуки глини сприяли організації органічних молекул у впорядковані структури.

Інші теорії - життя виникло з великого вибуху нейтронів, життя створене Творцем.

Глибоководні жерла - теорія пояснює, що життя зародилося у підводних гідротермальних джерлах. Вони уміщують молекули, багаті воднем. Зараз у таких впадинах є велика кількість живих істот. 

Теорія РНК - РНК зберігає інформацію, тому вчені припустили, що від них утворилися і самі ДНК. А от РНК мимоволі з’явилася на планеті.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше
Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше