Походження життя

18 липня 2016
Аня Остапчук

Ми зібрали усі теорії створення життя на нашій Землі. 

Креаціонізм - життя було створене вищою силою, надприродною істотою. (Китай)


Теорія Стаціонарного стану - Всесвіт існував завжди. (архієпископ Ашера)

Еволюція - з біохімічних процесів виникло життя.

Теорія спонтанного зародження - Арістотель розвивав теорію, котра пов'язує всі організми між собою — "сходи природи" (Вавилон і Єгипет).

Теорія панспермії - неземне, космічне походження. Від планет відколюються уламки каміння, що долітають до Землі. На нашій планеті були знайдені різні типи метеоритів, які могли би принести бактерії, з яких і виникло життя. 

Біохімічна теорія - життя створено в умовах стародавньої Землі і воно є результатом хімічної еволюції сполук вуглецю у Всесвіті. (Біохімік А.І. Опарін).

Гіпотеза абіогенезу - життя виникло завдяки абіогенному синтезу з неживої матерії. (Опаріна-Холдейна).

Теорія електричної іскри - вчені стверджують, що блискавки можуть сприяти появі головних речовин, які є необхідними для виникнення життя.

Теорія глини - глина сприяла взаємодії речовин та об'єднання їх у структури, які є подібними до наших генів. (Хімік Олександр Грем Кернс-Сміт, Шотландія). ДНК може зберігати інформацію про генетичні послідовності та структуру молекул. О.Грем вважає, що сполуки глини сприяли організації органічних молекул у впорядковані структури.

Інші теорії - життя виникло з великого вибуху нейтронів, життя створене Творцем.

Глибоководні жерла - теорія пояснює, що життя зародилося у підводних гідротермальних джерлах. Вони уміщують молекули, багаті воднем. Зараз у таких впадинах є велика кількість живих істот. 

Теорія РНК - РНК зберігає інформацію, тому вчені припустили, що від них утворилися і самі ДНК. А от РНК мимоволі з’явилася на планеті.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше