Microsoft випустила прикладну програму, яка дозволяє незрячим "побачити" навколишні об'єкти

18 липня 2017
Андрій К.
Microsoft випустила додаток Seeing AI, заснований на технологіях штучного інтелекту, який при наведенні камери смартфона розпізнає та описує людей і предмети в об'єктиві. Про це повідомляє Time.
 
Додаток не тільки розпізнає людину, але також може передавати настрій, ґрунтуючись на виразі її обличчя, оцінювати близькість людини відносно користувача та описати її фізичні характеристики.


 
До того ж, Seeing AI може розпізнати і назвати ряд предметів: різні написи, документи, гроші, продукти, скануючи їхні штрих-коди, і навіть записи в інтернеті. У випадку з документами та продуктами додаток підказує, як користувачу правильно навести камеру, щоби він визначив об'єкт - голосовими підказками чи сигналами телефону.
 
Сьогодні додаток доступний тільки в App Store в шести країнах: США, Канаді, Індії, Гонконгу, Новій Зеландії.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше