Мазур розповіла, чому цінує своє сільське походження, а Бронюк – про те, як працював із Гройсманом

22 листопада 2016
Редакція
Ведуча ТСН Алла Мазур зізналася, що вже при вступі в університет зрозуміла, що її сільське походження та шкільна освіта, яку вона здобула у рідному селі, допоможуть їй побудувати успішну кар’єру. Як їй вдалося побороти страх перед прямими ефірами та стати справжнім професіоналом, ведуча розказала студентам Прикарпатського національного університету в Івано-Франківську в рамках проекту "Ті, що вражають".

Крім Алли Мазур, свої надихаючі історії розповіли журналіст ТСН Олександр Загородний, фронтвумен гурту "Крихітка" Олександра Кольцова та лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк.

 
Алла Мазур родом із маленького села Зіньків, що на Хмельниччині. Тепер ведуча завжди підкреслює, звідки родом, але на початку своєї кар’єри на радіо вона трохи переживала через це. На зустрічі з івано-франківськими студентами ведуча запевнила: не має значення, з села ти чи з міста, в сучасних умовах життя успіху може досягти кожен.
 
"У шкільні роки я писала для нашої районної газети, потім працювала на радіо. Там, у темній студії перед мікрофоном, я і долала страх перед прямими ефірами. І коли запросили на телебачення, все було вже простішим і зрозумілішим. Вперед мене завжди підштовхувала цікавість. І відчуття, що будь-які зміни просто відкривають перед тобою нові двері, нові можливості. Тому й не варто боятися змін. Є такий цікавий вислів: далі всіх зайде той, хто не знає, куди йти. Не бійтеся ризикувати, не бійтеся починати з нуля, стукати в різні двері та використовувати шанс. Робіть те, що вам подобається. І не дозволяйте, щоб хтось написав сценарій вашого життя за вас", – порадила ведуча. 
 
Про свій професійний шлях івано-франківській молоді розповів і колега Алли Мазур – журналіст Олександр Загородний. Крім того, що вони працюють в одній службі новин, Мазур та Загородний народилися в одному селі. Наразі Олександр відвідав понад 60 країн та побував у найгарячіших точках світу.
 
"Я блукав у лісах Кенії та по пустелі Атакама в Латинській Америці, мене брали на приціл підлітки з калашами в Афганістані та дорослі терористи на сході України, я задихався під водою з порожніми балонами у Чорному морі та ледве не загубився під час експедиції на Північному полюсі. Я бачив світ, і все це завдяки моїй професії. Тому не бійтеся пробувати нове. Навіть якщо у вас мало досвіду у цій справі, просто йдіть до своєї мети попри все", — говорить Загородний.
 
Вокалістка гурту "Крихітка" Олександра Кольцова також переконана, що Україна — територія шансів. У дитинстві вона переїхала з Росії, з нуля вчила українську мову, а одного разу в дитячому таборі хлопчик вдарив її по обличчю за те, що Кольцова не зрозуміла західноукраїнської говірки. Зрештою вона стала співачкою, яка виконує переважно україномовні пісні та спілкується українською у повсякденному житті.

"Я починала з того, що продавала автомагнітоли, працювала кур’єром, була репетитором англійської мови. Якось побачила на стовпі оголошення про роботу і стала копірайтером у міжнародній компанії, майже нічого не знаючи про цю професію. Я не знаю жодної іншої країни, де можливий такий стрибок", — поділилася спогадами співачка. 
 
Завершив виступ лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк, який живе у Вінниці, де займається волонтерством та впроваджує соціальні програми. Після закінчення університету він працював у Вінницькій міській раді під керівництвом Володимира Гройсмана, який тоді був міським головою. Як згадує співак, вони втілювали багато планів по реформуванню міста. Проте одного дня Бронюк несподівано для всіх звільнився за власним бажанням.

"Якось проходячи коридорами міськради, я згадав про свою дитячу мрію стати артистом, — розповідає Бронюк. — Добре все обміркувавши, я прийняв рішення піти з посади. Приніс заяву на звільнення і поклав її Гройсману на стіл. Тоді колеги, особливо жінки, мене не зрозуміли. Казали: "Тут все стабільно, ось є кабінет, робоче місце. А що та музика? Це несерйозно". Однак я зрозумів, що можна все життя мріяти, а можна взяти і почати діяти, аби ці мрії втілити в життя. Все залежить від вас. Головне – це віра у свою справу та наполеглива праця"
 
* Освітньо-соціальний проект "Ті, що вражають" – серія мотивувальних виступів публічних осіб. Протягом жовтня-листопада команда із 4 спікерів (телеведучі, журналісти, актори, спортсмени, музичні виконавці, представники модної індустрії та культурні менеджери) виступає перед студентами українських університетів. Головна мета проекту – підтримати українську молодь, дати настанови та порадити, як прийти до своєї мрії.
 
Наступний виступ відбудеться у Полтаві 23 листопада.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше