Майстер-клас із вивчення англійської для школярів від eWords

6 травня 2016
Редакція
Третій тиждень травня у Львові оголошений неформальним дитячим святом! Завдяки Дитячому Форумові, школярі та школярки мають нагоду поринути у світ розваг, а їхні батьки – дізнатись нову інформацію та відвідати майстер-класи.

Однією із найцікавіших навчальних подій на Дитячому Форумі буде Майстер-клас від eWords із вивчення англійської для школярів. eWords – інноваційна система, яка допомагає опановувати англійську мову завдяки зв’язкам між словами. Із використанням зв’язків вивчення англійської перетворюється в цікавий та пізнавальний процес. Саме цієї ланки бракує учням при вивченні іноземної в школі. Навчальна система акцентує увагу на граматиці, в той час, коли основою мови є саме лексика.
 
Також команда eWords потурбувалась про корисне проведення канікул. Для того, щоб учні не забули іноземну за літо, команда пропонує перший україномовний онлайн-курс англійської мови для школярів. Навчання адаптоване для різних категорій класів із можливістю вибору інтенсивності, що допоможе кожному учню підібрати ідеальний курс.
 
Ознайомитися з інноваційною системою eWords та дізнатися більше про курс "Англійська для школярів" ви зможете на уроках, які відбуватимуться під час Форуму Видавців на другому поверсі Палацу Мистецтв. Всі охочі зможуть на практиці спробувати інноваційну систему вивчення англійської, дізнатись як вивчати англійські слова із використанням рідної мови та спробують навчатись без стресу та домашніх завдань.

Запрошуємо на майстер-клас, який буде корисний школярам від третього класу та їхнім батькам. Наталя Сениця та Олена Барабаш ознайомлять із інноваційною системою eWords та на практиці продемонструють як володіння рідною мовою може допомогти у вивченні англійської. 

Попередньо зареєструватися на майстер-клас потрібно за цією формою: docs.google.com/forms/d/1dztMwR1Qosbz-JgLLcsfp75Id5xD5voXIcjNRbTh4rA/edit?usp=drive_web

Детальніше про подію тут -  www.facebook.com/events/343006365823704
                                                 vk.com/englmkforumlviv

Також кожен, хто зареєструється зараз, гарантовано отримає на вказану електронну адресу знижку на курс англійської мови від eWords!

Деталі на сайті ewords.com.ua або за телефоном 063 261 05 55 та 068 92 59 722
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..", або Знову про мову
Українська мова належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Це єдина на сьогоднішній день державна мова в Україні. А ще українська мова - одна з найкрасивіших мов у світі. Вона дуже багата на синоніми, пестливі слова, має 7 відмінків і навіть слово з 30 літер..
Читати більше
Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше