Мануфактури України, або "Made in Ukraine" з душею

4 серпня 2015
Oleksandra Orlova

Минулого року невеличкий колектив однодумців-ентузіастів втілив в життя проект Comma - напрочуд якісний і незалежний інтернет-журнал про музику і культуру. Він швидко зацікавив українську публіку комфортним форматом, незвичним контентом, а головне, відсутністю будь-якої заангажованості у матеріалах.
 


Якось до редакції Comma прийшла молода журналістка Марина Сидоренко з ідеєю створити низку матеріалів про незалежних українських виробників, які втілюють свою мрію і виготовляють якісні товари з душею. Ідея була настільки близька філософії журналу Comma, що редакція одразу взялася за пошук компаній і майстрів, які можуть похвалитися не тільки якісною продукцією, але і високою естетичною планкою. О, диво: таких виявилося чимало!
 


Так розпочав своє існування спецпроект "How to make it in Ukraine", в якому журналіст Марина Сидоренко і фотограф Ірина Матвіюк розповідають про те, що відбувається за лаштунками найцікавіших українських мануфактур.
 


Деякий час новий проект був оповитий таємницею, і тільки креативний та натхненний тизер натякав на те, що читачів чекають приємні враження. Спочатку автори розказали про сутність такого явища як "мануфактура", на прикладах маленьких брендів великого світу, а тоді поринули в український простір майстрів і майстринь.
 


Сьогодні завдяки "How to make it in Ukraine" ви можете дізнатися про специфіку роботи і продукції українських дизайнерів меблів, одягу, взуття та аксесуарів, про те як створюються затишні вовняні ковдри, фантастичний глиняний посуд чи якісні електрогітари, що таке квіткова чи молочна ферма, і як заповітна мрія перетворюється на стиль життя.
 


Творці проекту стверджують, що головний критерій вибору героїв - це щира любов до своєї справи, що помітна у кожній деталі, починаючи з технології виробництва і закінчуючи привабливим брендбуком. За словами Марини Сидоренко, вона хоче долучити читача до атмосфери, яка панує в робочому житті майстрів, але не претендує на документальність. Ключова ідея проекту: надихнути і продемонструвати, що крутим речам в Україні бути!
 

В матеріалі використані фото з сайту comma.com.ua
 

Якщо вас зацікавила ця стаття, вам також варто почитати:
Авторське ательє BestSkin: "Для нас шкіра – це пристрасть, а не ремесло"
Cмачна українська кава існує!!!
Сімейний бренд O:plich Leather Goods: "Кравецьке ремесло передавалось у нашій родині з покоління в покоління"
"Майстерня патріота": ми хочемо, щоб Україну та український стиль впізнавали у всьому світі

 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше