Люди діляться на два типи: впізнаєте себе?

19 вересня 2014
Kajool-Khan

Люди - складні істоти. Ми буваємо різними, проте багато розходжень між нами можна звести в просту інфографіку, де можна поділити усіх "надвоє". Саме так зробили ентузіасти з Zomato - сайту, присвяченого поціновувачам їжі. Вони створили простеньку серію інфографік, що ілюструють деякі відмінності між людьми.

Таким чином Zomato вирішили привернути увагу до свого сайту та мобільного додатку, за допомогою якого відвідувачі могли шукати їхні ресторани по всьому місту. В будь-якому випадку, це не зменшило цікавості переглянути весь список і взнати до якого "табору" належиш саме ти... якщо належиш взагалі ;)

(via)

"There are two kinds of people in this world" - "У цьому світі існує два типи людей"

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Nazar Nazar 22 вересня 2014
весела стаття=)
Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше