Львів'янам пропонують відвідати безкоштовні курси програмування

14 грудня 2016
Редакція
У сучасному суспільстві все частіше зустрічається явище, коли людина не може визначитись із тим, яку професію вона хоче опанувати. Це стосується як молодих людей, які тільки обирають напрямок своєї майбутньої професійної діяльності, так і дорослих спеціалістів, які зрозуміли, що хочуть змінити рід занять. Дуже важливо при цьому враховувати, що робота має приносити не тільки прибуток, але й задоволення.

Найбільш стрімким розвитком протягом останніх кількох років стабільно характеризується IT-сфера. Ні для кого не секрет, що в нашій країні найвищі заробітні плати отримують переважно програмісти. Дана тенденція посприяла тому, що велика кількість молодих людей хоче спробувати свої сили саме в програмуванні. Як показує практика, досягти достатнього рівня знань для посади Junior-спеціаліста в даній сфері можна без отримання профільної вищої освіти. Як це зробити?

Безкоштовні курси програмування у Львові


IT-академія "Logos" пропонує записатись на двотижневі пробні курси з "Основ програмування". Оскільки програма розрахована на людей, які не володіють жодним досвідом у даній сфері, на заняттях кожен новачок зможе отримати інформацію у доступній та зрозумілій формі.

Кому підходить професія програміста? Перш за все, найкращі спеціалісти даної галузі володіють аналітичним складом розуму та вміють мислити системно. Це допомагає аналізувати факти при створенні програми та знаходити постійне оптимальне рішення проблеми, а не лише досягати її тимчасового усунення. Вміння бачити не окрему частину коду, а ситуацію в комплексі дозволяє значно прискорити пошук несправності.

Якщо ви володієте вищезазначеними навичками, вам буде значно легше опанувати одну мову програмування, яка вас цікавить. Для тих, хто не може визначитись, чи підходить йому професія програміста, відвідування безкоштовних курсів стане надзвичайно корисним досвідом. Досить непоганим стартом ці заняття також будуть для тих, хто твердо вирішив займатись програмуванням, але не знає, з чого почати своє навчання.

Які переваги дає професія програміста?

  • Затребуваність на ринку праці та висока заробітна плата. Не дивлячись на те, що конкуренція є досить високою, наявність необхідних знань та навичок дозволяє знайти хорошу роботу не тільки в Україні, але й за її межами.
  • Можливість постійного розвитку та отримання нових знань.
  • Кар’єрний ріст. Практично необмежені можливості постійного покращення умов праці та соціального пакету.
  • Можливість віддаленої роботи. Ви зможете працювати, не виходячи з дому, що дозволить значно заощадити ваш час.
  • Цікава робота. У вас постійно будуть з’являтись нові цікаві завдання, завдяки чому ви навчитесь мислити нестандартно та знаходити найбільш оригінальний та ефективний спосіб їхнього вирішення.

Сучасний програміст – це висококваліфікований спеціаліст, що постійно здобуває нові знання та вдосконалює вже наявні професійні навички. Якщо вас зацікавили безкоштовні курси програмування у Львові, в "Logos" чекають на вас!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше