"Лепетуни" - український мультсеріал для малят

16 лютого 2017
Plastylina
16 лютого 2017 року – Команда волонтерського освітнього проекту "Мова – ДНК нації" розпочала збір коштів на платформі соціальних інновацій Спільнокошт для створення мультсеріалу "Лепетуни". Це будуть коротенькі історії про головного персонажа проекту – Лепетуна та його родину, за допомогою яких дітки вивчатимуть назви побутових речей, тварин, квітів тощо, а також навчатимуться правильно говорити українською в різних ситуаціях.
 
Волонтери планують зібрати за 90 днів 220 тисяч гривень, щоб створити перший сезон або 10 серій мультсеріалу. Протягом першої доби 86 доброчинців уже профондували 29 тисяч гривень – 13% від потрібної суми.
 
"Малюки від 1 до 5 років тепер дуже швидко звикають користуватися мобільними пристроями й планшетами та самостійно дивляться відео на YouTube. Багато батьків прагнуть навчити дітей говорити українською, але самі навіть не завжди знають, як правильно називаються звичайні побутові речі. Власне тому в нас з’явилася ВЕЛИКА ІДЕЯ – створити "українську Пеппу" або мультсеріал для малечі. Ми публікуватимемо наші мультику на Youtube – і в батьків буде більше часу для власних справ, поки діти дивитимуться корисні мультики й навчатимуться говорити українською", – розповіла Наталія Клименко, засновниця проекту "Мова – ДНК нації".
 
Волонтерському проекту "Мова – ДНК нації" уже майже 3 роки. За цей час команда створила сучасний сайт та перший мобільний застосунок для вдосконалення знань з української мови на платформах iOS та Android. Восени 2016 року засновники проекту Наталія Клименко та Павло Мельник-Крисаченко видали книжку "Українська легко".  Наразі проект уже здобув чималу популярність серед людей, які прагнуть удосконалювати свої знання української мови:
  • 40 тисяч фанів у Facebook та ще 10 тисяч у інших соцмережах;
  • 60 тисяч завантажень мобільного застосунку;
  • 90 тисяч зареєстрованих користувачів на сайті.
Підтримати ідею створення мультсеріалу "Лепетуни" можна тут.
 
Довідка
 
"Мова – ДНК нації" – волонтерський освітній проект для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови. Команда проекту мріє про те, щоб в Україні було престижно знати декілька мов, а говорити українською.
 
Контакти "Мова – ДНК нації"
Сайт: ukr-mova.in.ua
Сторінка у Facebook: www.facebook.com/mova.ukr
Застосунок Mova можна безкоштовно завантажити в Google Play та App Store.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше
Проект «Всі. Свої» проведе спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів
Проект «Всі. Свої», який об'єднав найбільшу кількість українських брендів на одній платформі, організовує спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів. Поки Київ прийматиме тисячі туристів, 24-27 травня свої двері на Хрещатику відкриє Ukrainian Design Market.
Читати більше