Легальність новорічної ялинки можна перевірити в онлайні та мобільному додатку

Державне агентство лісових ресурсів України опублікувало додаток, за допомогою якого можна перевірити легальність купленої на Новий рік святкової ялинки. Мобільний додаток доступний тільки для Android-пристроїв.
 
Щоби перевірити, чи законно зрубана ялинка, потрібно буде ввести в додаток номер із самоклейкої етикетки або бирки, яка прикріплена до дерева. Такі бирки містять індивідуальний номер дерева і його штрих-код - ці дані занесені в систему електронного обліку деревини.


 
ain.ua
 
Легальність ялинки можна також перевірити на одному з сайтів Держлісагентства - за штрих-кодом і за номером бирки.
 
Держлісагентство повідомляє, що новорічні ялинки вирощуються на спеціальних плантаціях - під це виділено близько 5000 га, де росте близько 18 млн штук дерев декількох хвойних порід. Більше того, щороку в грудні проводиться вирубка в густих "молодняках", де без шкоди лісу можна впорядкувати близько 1 млн ялин.
 
Цього року державні лісогосподарські підприємства планують продати близько 550 000 новорічних ялинок. Вирощені дерева вирубують під замовлення покупців. Якщо залишаються зрубані, але не продані ялинки, їх віддають в дитсадки, школи і церкви. За даними Держлісагентства, середня ціна на ялинку в 2017 році становить близько 60 грн за погонний метр.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Любов СЕРДУНИЧ Любов СЕРДУНИЧ 19 грудня 2017
Отожбо, що ялинка - це бізнес! Тому й нав'язуєте чуже. А ПОРА ВЖЕ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЧУЖИХ НОВОРІЧНИХ СИМВОЛІВ (скандинавського й совєтського)! У НАС Є ВСЕ СВОЄ! І символ Новорічя - теж, це - ДІДУХ (Дідів Дух, Дух Предків).
Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів.
Читати більше